• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call Of Duty 6 Geliyor

Buraya bir el atmak lazım arkadaş gelen cod 6 değil COD 4 modern warfare 2 dir fragmanını trailini bizzat gördüm yine teroristler zakarev ölü gaz ölü bu kadar cod6 diye birşey yok asılsızdır. Yakın takibinde bulunduğum oyunlardan biridir. Verebiliceğim tek düşüncem modern warfare dan 2. dünya savaşının biraz saçma olması geriye dönüşler kötü umarım bir daha olmaz. Ayrıca cod hayranlarının dikkatini merak ediyorum coddaki bi hata cpt. Pricee ilk bölümde ölüyodu gemide modern warfare da yeniden yanımızda sonraki younlarında da öyleydi :)

Buraya bir el atmak lazım arkadaş gelen cod 6 değil COD 4 modern warfare 2 dir fragmanını trailini bizzat gördüm yine teroristler zakarev ölü gaz ölü bu kadar cod6 diye birşey yok asılsızdır. Yakın takibinde bulunduğum oyunlardan biridir. Verebiliceğim tek düşüncem modern warfare dan 2. dünya savaşının biraz saçma olması geriye dönüşler kötü umarım bir daha olmaz. Ayrıca cod hayranlarının dikkatini merak ediyorum coddaki bi hata cpt. Pricee ilk bölümde ölüyodu gemide modern warfare da yeniden yanımızda sonraki younlarında da öyleydi :)

saol aydınlatma için :) ama cpt. price gemide ölmüyor ki onla beraber kacıyoruz hatta helikoptere bizi o cekiyor atlarken hatırlasana :)

Oyunun asıl adı Modern Warfare 2 Worldwide Reveal.Trailerini bende izledim siviller falan var =] oyun güzele benziyo yine teroristler vs vs ... Trailerin sonunda belirttiği tarih ise 11.10.09 bence bu tarihte çıkabilir.

adamlar aşıyo kendilerini :) ben hayatımda böyle fps oynu görmedim güzel olcaqq. ..

ben izledim grafikler süper mw1 in dewamı olursa dahada süper...:)) 2010da cıkcak yanlız oyun daha cook var:D

OF Süper call of Duty gerçekten harika oyun adamlar işi biliyor ilk çıktından beri oynuyorum ^^

4 full+ full oynadım 5 ide yüksek ayarlarda oynadım ama bitirmeden direk online daldım 6'da oynarıs heralde bizi 7 zorlar birz muahuah :)

asus en8500gt sılent magıc 521 ekran kartıkm var inş kaldırır cod 5 crys felan çok rahat açıyor ama bilmiyorum ram den yana problemim yok 9gb ram var ama ekran kartı beni korkutuyor inş kaldırır....

Call Of Duty 6 değil o . Call Of Duty (4) Modern Warfare 2 CODMW nin 2. versionu

Geri