• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign

En Sevdiğim bölüm(sivilleri Oldurmek dışında)Grafik olayına gelince benim gibi dandik ekran kartı olanlar grafikleri en düşük kaliteye indirmek zorunda olucak

Oyunun şuan yarısındayım grafikler gerçekten mükemmel full açtım hiç bir takılma yok (Ati Radeon HD 4850)

Oyunun şuan yarısındayım grafikler gerçekten mükemmel full açtım hiç bir takılma yok (Ati Radeon HD 4850)

Oyun piyasada şuan. ekran kartları olarak yüksek düzeyde çalısma sarf etmesi gerek gerçekçilik fazla oyunda, pc ram ve işlemci hızı iyi olan arkdaşlarımız zorluk çekmeden oynayabilirler:)

bana kalırsa en iyi ekran kartı ATİ !

ASUS da çok güzel ekran kartı bence.

cod her zaman süper :)

Haklısın ama cod un, 4. serisinden itibaren daha güzel eskileri pek iç açıcı degil oyuncu oyundan istedigini alamıyor şimdiki versiyonlarında ise oyuncuyu aksiyona heyecana farklı maceralara sürüklüyo sanırım cod seriyi sürdürür.

İlk 1 ve 2 oyunun tadını sonraki oyunlardan alamamıştım ama bu sefer olmuş yine eski günlerdeki gibi zevkli bir oyun yapmışlar Modern Warfare 1 de güzel değildi ama bu sefer cidden güzel olmuş.

Bu arada can_yakar Asus zaten Ati yonga setini kullanıyor kartlarında ;)

Bir şeyi 2 kez yapmaktan nefret ederim özellikle aynı filmi 2 kere izlemek veya aynı oyunu 2 kere oynamaktan. Çünkü ne olacağını biliyorsun zaten her anı kafanda aklında ve bu şekilde heyecanlı olmuyor. Belkide herşeye çok dikkat ettiğimden yeniden görme ve yaşama gereksinimi duymuyorum.

Bu arada teşekkür ederim.

Vallahi bende hafta sonu alacam bu yorumlarla oyunu easy de oynamıcam orta duzey veya hard gıbı oynarım :D

Bir şeyi 2 kez yapmaktan nefret ederim özellikle aynı filmi 2 kere izlemek veya aynı oyunu 2 kere oynamaktan. Çünkü ne olacağını biliyorsun zaten her anı kafanda aklında ve bu şekilde heyecanlı olmuyor. Belkide herşeye çok dikkat ettiğimden yeniden görme ve yaşama gereksinimi duymuyorum.

Bu arada teşekkür ederim.

Teşekkür gerektiricek ne yaptım ki x)

ya oyun mükemmel yarısındayım
ama bi sorunum var
minimum işletim sistemine baktım benimki rahatlıkla kaldırır
ama oyuna girdikden 30-40dk sonra ya pc res atıyor ya da ekran kartı hatası veriyor
ne ayak anlamadım:D
bunun gibi sorunla karşılaşan varmı?

Geri