• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign

Yarısına geldim de benimde multiye tıklayınca atıyor oyundan :D

bi oyunu bitirdiğime ilk defa bu kadar üzüldüm:)

beyler oyun 512 mb ram 256 mb da ekran kartı istiyormuş duydugum kadarıyla bi can you run it e sokucam pc yi bakalım ne sonuç çıkıcak...

Ati HD 4650yle son özelliklerde manyak oynuyom hiç kasmıyor :)

Ama oyun saçma olaydan olaya atlıyor 3-4 tane kişiye bürünüyoz bi terorist bi ajan bi CIA falan cart curt vsvs :D

Hocam nasıl bir oyundur bu =) abow neden bitti ya=) cok pis grafikler var yanlız

Tamam yüklerken hata olmuştu.Şimdi sorunsuz bir şekilde yükleyebildim.
ama şimdi multiplayer oynayamıyorum.

Multiplayer için ne lazım nasıl oynayabilirim açıklarsan sevinirim

Multi play diyince çıkan hata:
[TAMAM]Must be signed in to steam in online mode to play[/TAMAM]
Yardımlarınızı Bekliyorum

Arkadaşlar Ben oyunu bitirdim cdciden almıştım oyunu fakat ben güvenilir internet siteleirnden oyunu indirmek istiyorum bana güzel güvenilir oyun indireceğim site adresini özel mesaj olarak yollarsanız sevinirim :)

Geri