• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cami avlusunda başlayan AŞK hikayem #

Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2009
Puanı
4
Sevgilimle tanışma hikayemiz tesadüfler tesadüflerr.

Ben bursada oturuyorum.26 nisan cuma günüydü Defactoya başvuru yapmıştım o güne tarih verdiler başvuru yapanlara sınav yapılıyordu saat 2 gibi sınava girdim 4 gibide sınavdan çıktım.Fomaradan aşağı inerken Suluki camii var yolun üstünde oturmak içinde banklar var önünde.Orda oturdum sigara içiyordum baktım karşıdan iki tane kız geliyor karşıma oturdular cips yiyolardı.Bir tanesi çok hoşuma gitti arada kesişiyorduk içimden okan bu kızı kaçırma dedim .Kızın yanına gidip tanışma teklifinde buluncaktım fakat o zamana kadarda böyle birşey hiç yapmadım bundan öncede 1 kez ilişkim oldu.Neyse ben ikinci sigarayı yaktım cesaretimi topladım kızın yanına gittim.
Yanında arkadaşı olduğu için orda konuşamadım bir dakikanızı alabilirmiyim birşey konuşcaktımda sizinle dedim.
O an ki surat ifadesi ömrüm boyunca aklımdan kazınmaz gerçekten çok şaşırmıştı .Ne hakkında diye sordu sonra yan tarafa gelmesini söyledim orda tanışmak istediğimi kendisinden hoşlandığımı söyledim.Başını öne eğdi biraz düşündü sonra gözlerimin içine baktı uzun süre ve olur dedi kendini tanıttı bende aynı şekilde kendimi tanıttım ve o an heycandan telefon numarasını istemek yerine whatsapp kullanıyormusun diye bir pot kırdım Kız güldü kullanmıyorum dedi.Heycandan aklıma telefon numarasını almakta gelmiyor ilkkez bir kızla bu şekilde tanışıyordum.
Facebook kullanıp kullanmadığını sordum kullanıyorum dedi akşam eve gidince ekledim ve birde ne göreyim kız hemşire ve benim eski sevgilimle aynı hastanede staj yapıyor işte dananın kuyruğu burda koptu.

Bende ayın 17 si gibi eski kız arkadaşıma mesaj atmıştım doğum gününü kutlamak için yeni hat almıştım numaramı bilmiyordu kendimi tanıtmadan attım fakat biraz sohbetten sonra anladı.Tekrar biz bununla barışır gibi olduk fakat bu ilk başlarda olumlu davrandı sonralardan mesaj atmamaya sallamamaya başladı ve konu benim için orda kapandı bende mesaj atmadım ayın 26 sındada şuan ki sevgilimle tanıştım.

Konumuza geri dönelim işte akşam facebooktan yolladığım isteği onayladı sohbet etmeye başladık herşey o kadar güzel gidiyordu ki bende şaşırmıştım gerçekten çok hoş bir kız ve benim için zor bir hedefti ama başarmıştım an itibariyle.Şuan tam hatırlamıyorum 1 veya 2 gün sonra bursada bilim fuarı düzenlenmişti kendi okullarıda orda sergideydi kendiside orda görevliydi beni davet etti bende kendisini kırmadım kabul ettim. O aralarda eski sevgilim mesaj atmaya başlamıştı tamda fuarın olduğu gün beni çağırdı buluşmak için ama ben kızı ektim çünkü artık aklımdan yavaş yavaş çıkıyordu .
Fuara gittim saat 2 gibi ordaydım kızın yanına gittim hatta o güne ait resimimiz var konu ilgi görürse ilerleyen günlerde paylaşabilirim.Bana projesini anlattı biraz sohbet ettik ben onu çaybahçesinde fuar kapanana kadar bekledim çıkışta az aşağıda bulunan cafeye gittik arkadaşıda vardı yanında( tanıştığımız gün yanında olan kız) Neyse cafedede baya güzel sohbetler ettik birbirimizi iyice tanıdık ilk buluşmamızdı çok olumlu geçti cafeden çıkışta arkadaşının işi çıktığı için gitti ikimiz bursada yaşayanlar bilir merinos parkına gittik çimlerde oturduk saatlerce muhabbet ettik eski ilişkilerden tut ailesine kadar ona dair ne varsa yavaş yavaş anlatmaya başladı bilmem gereken kadarını...
O gün gerçekten çok iyiydi ordan ayrıldığımızda kent meydanına gidip ordada biraz zaman geçirdik ve otobüse bindirdim son olarak günü bu şekilde bitirdik.
Aradan haftalar geçti sürekli konuşuyoruz konuşmadan vaktimiz geçmiyor bu arada eski kız arkadaşımda mesaj atıyor onada cevap veriyorum onlada konuşuyordum.Daha önceden eski kız arkadaşımla kurduğum hayalleri bu sefer bu yeni tanıştığım kızla kurmaya başlamıştım çünkü gerçekten bu kıza karşı birşeyler hissetmeye fazlasıyla başlamıştım.Ne olursa olsun yanlış yapıyordum eskisiyle görüşmemem gerekiyordu bu süre içinde..
Bir cuma günü okul çıkışında eski kız arkadaşımdan telefon geldi .Sevgilim seni çok özledim hastane çıkışına gelirmisin biraz konuşalım dedi ses tonu hiç hoşuma gitmemişti günlerce mesaj atmayan insan umursamaz insan gitmişti çok şüphelendim aklıma olabilcek herşey geldi tüm herşey senaryolar kuruldu kafamda sonucu bile bile çıkışa gittim .Ama uzaktan çıkış kapısına bakıyorum eğer kızlar ordaysa geri döncektim ilerlerken ağaçlardan kapıyı göremedim az daha ilerledim birde ne göreyim yaklaşık 10 tane kız durmuş bekliyor aralarında camide tanıştığım kızda var göz göze geldik olay iyice anlaşılmıştı eski kız arkadaşım öğrenmişti herşeyi buda onun planladığı bir oyundu.Ben bozuntuya vermeden diğer çıkış kapısına doğru ilerledim arkadamdan eski kız arkadaşım okann diye seslendi geri döndüm yanına gittim.Nasılsın der demez tokatı yapıştırdı ben neye uğradığımı şaşırdım onca kız bizi izliyordu bir yandan okuldan çıkan liseliler etrafta geziyor durakta onca insan var herkes bize bakıyor ben buna bağırmaya başladım ne yaptığını sanıyorsun gibisinden bana ne biçim insansın sen cami avlusunda tanıştığın bir kıza beni değiştin benimle kurduğun hayalleri kurdun tüm mesajlarınızı okudum dedi ben çok fena sıkıştım o an yeni tanıştığım kızı çağırdım sana sevgili muhabbeti yaptımmı diye sordum kızda hayır dedi ama bakışları içimi yaktı o an tam bir hayal kırıklığı vardı suratında yıkılmıştı resmen zaten onu görünce bende kötü oldum.Bu arada eskisinin adı Gizem sabahtan beri eskisi diyorum uğraşmayım eskisi yazmakla herneyse Gizemi tuttum kolundan çeke çeke götürdüm metro durağının oraya doğru arkadaşlarıda peşimizden geliyor bana hala kelime yapıyor işte şöyle yaptın böyle yaptın bende kendisini uyardım zamanında ne bok yediğini kendin gayet iyi biliyorsun arkadaşlarının yanında seni küçük düşürmek istemiyorum dedim anlamadı yaptığı yanlışları söyleyince kendisi sustu zaten 3 ay ilişkimiz oldu ama geri dönüşü olmayan şeyler yaptı 3 ayda 3 kere ayrıldık heralde toplasan 10 kere ancak buluşmuşumdur ha 90 bin mesajımız var çok konuştuk ama beraber vakit geçirmedik neyse konumuza dönelim.Yeni tanıştığım kızıda çağırdım 3 ümüz oturduk konuştuk herşeyi sevgili muhabbeti yapmadığımı anlattım yeni tanıştığım kızın o gün istanbula gitmesi gerekiyordu ayrıldı yanımızdan herne kadar üzgün olsada özür dileyip yolladım sanki fayda edecekmiş gibi .O gün gizemle olan herşeyi tamamen bitirdim faceden whatsaptan twitterdan heryerden engelledim bu davranıştan sonra..
Yeni tanıştığım kıza uzun bir özür mesajı attım ama tekrar barışmak için değil çünkü yüzüm kalmamıştı barışmayı istemeye hiç böyle olsun istemezken birden kötü adam durumuna düştüm.Oda cevap verdi böyle olacağı varmış bende tanıdığıma memnun oldum dedi ve sonra gizemle barışıp barışmadığımı sordu barışmadığımı ne olursa olsun barışmıcağımı söyledim ondan sonra yavaş yavaş yine muhabbet kurmaya başladım herşeyden çok istiyordum bu kızla ilişki kurmayı.Bu kızla iyi giderken herşey birden eski sevgilisine atıfta bulunan tweetler atmaya başladı bu çok zoruma gitti sürekli aşk acısı çeker bir hale geldi böyle görünce konuşmayı bıraktım bununla tam bu olaylar gerçekleşirken bir antreman çıkışında Gizem mesaj attı çok kötü olduğunu ve konuşmak istediğini söyledi ben cevap vermedim defalarca mesaj attı lütfen çok kötüyüm cevap ver dedi bende sonunda cevap verdim .O olaylardan sonra çok kötü olduğunu neden böyle yaptığımı soruyor ben ona tekrar yanlışlarını anlattım yeni tanıştığım kızla seninle birlikte değilken tanıştım konuştum dedim.Beni tekrar kazanmak için onca laf söyledi bende yeni tanıştığım kız öyle tweetler atınca boşta kalmamak için bunla iyi konuşmaya başladım bana o kızı faceden silmemi söyledi barışmamız için bende onayladım sildim.Gizemle bir hafta kadar konuştuk bu sefer bu olayı değiştirdi kendisi özür dilettirmeye çalıştı yalvarmamı bekledi olanlar için böyle olunca yolu verdim.Cami avlusunda tanıştığım kızla eski facemdede ekliydi ordan iletişime geçtim eklemesini söyledim herşeyden haberi vardı Gizem hastanedeyken olanları anlatmış kıza iyice çatlaşmış kızıı.Kızla yine konuşmaya başladım ama o dönem biraz farklıydı sanki tam hatırlayamıyorum şuanda kız herşeye rağmen beni affettti bende olanları baştan sonra detaylıca anlattım zaten ben bunları biliyorum herşeyden haberim var dedi.Yine sevgili değildik sohbet ediyorduk ama o olaylardan sonra yine açılamadım doğru zamanı bekledim.Bu birgün bana soğuk davranmaya başladı birden bire nedeni az çok tahmin edebiliyordum eski sevgilisiyle alakalı durumdu okulda karşılaşmış hemde çok sohbeti edilmiş etkilenmiş benimle bir süre konuşmasak iyi olur seni kaybetmek istemiyorum ama kötü durumdayım lütfen anlamaya çalış dedi ben siğneye çektim birşey demedim sadece bekledim.Beni yaşanan herşeye rağmen affeden kişiyi bir anda bırakıp gidemezdim.Aradan 4-5 gün kadar geçti mesaj attı olanlardan dolayı özür dilerim gerçekten canım yandı dedi fasa fiso işte ben o olanlardan sonra bakış açım değişmişti ama yinede birşeyler hissediyordum.Konuşmalarımız 1-2 hafta kadar devam etti.Ben Temmuzun 10'unda doğum gününden birgün sonra bana karşı biraz yumuşamışken gece 1-2 gibi artık cesaretimi toplamıştım gerekli ortamda oluşmuştu ve zamanının geldiğini düşünmüştüm.Yağmur yağıyordu o gece cama çıkmasını söyledim ve sonraki diyalog;

-Neden nerden çıktı ki şimdi o

+Sadece dediğimi yap cama çık

-Evet çıktım cama seni dinliyorum

+Şuanda yağmur yağıyor görüyormusun ?
-Yoo bizim burda yağmıyor dedi (O an şaşırdım ve gülme krizine girdim :D)

+Nasıl ya yağması lazım

-İçeri geçiyorum dedi camı kapattı geçti 2 dakika sonra cama çıktı aa evet hafiften ciseliyor dedi

+Tekrardan cama çık bu kez seni son yoruşum

-Tamam şuan cama çıktım

+Şimdi ellerini aç

-Neden ya delimiyim

+Beni dinlesene sen

-Peki çıktım açtım ellerimi

+Tutabildiğin değilde tutamadığın yağmur damlası kadar seni çok seviyorum

-Bende seni yağmurdan sonra gelen toprak kokusu kadar çok seviyorum (2 dakika sonra bu mesajı attı)

Diyaloğun bu kısmını paylaşıyorum sizlerle geri kalanı bende kalsın bana güvenmediğini söyledi ilişki konusunda hak vermiştim aslında kötü şeyler yaşatmıştım kıza peki sevip sevmediğini sordum önemi varmı sence güvenemiyorum sana dedi ama biliyordum bir şekilde güvenini sağlayacaktım bana zaman ver güvenini tekrardan kazancam dedim artık benim için olan tek şey oydu kendimi ona endeksledim güvenini kazanmak için her yolu denedim.15 temmuzda arkadaşım sevgilisiyle Heykel'e çıkacaktı bursada oturanlar bilirler bende arkadaşıma kız arkadaşını almasını söyledim bende kızı çağırcaımı söyledim hep beraber bi yemek yeriz hemde sizinle tanışmış olur arkadaşlarımla tanıştırarak biraz daha kızla iletişimim muhabbetim ilerler diye düşündüm.O gün 4 ümüz yemeğe gittik çıkışta tophanenin ordaki surlara gittik biraz daha sohbetten sonra kızı çağırdım biz onların yanından az ileriye ayrıldık.Kendimi iyi hissediyordum artık bu işi bitirmenin zamanı geldiğini düşündüm ve onada belirttim bunu biraz çekimser davrandı güvenemiyordu çünkü ama ağzımdan bu teklif çıktıktan sonra bana karşı vereceği 1 cevap vardı ya EVET yada HAYIR ..
Hani bazıları teklif ederken süslü söz kullanmayı sever ya bende onlardanım daha önceden hazırlamıştım cümleyi.
Kendisine onu sevdiğimi ve tüm duygularımı bir kez daha söyledim bana karşı hali tavrı gerçekten çok iyiydi ve o anda yapıştırdım teklifi :
Ben en önemli parçası eksik olan bir puzzle'ım benim son ve en önemli parçam olup beni tamamlarmısın dedim
Kızın resmen gözlerinin içi gülüyordu senin son parçam olurum dedi ve birden sarıldı muhteşem bir duyguydu.Sevgilimle böylede bir tanışma bir ilişkiye başlayış hikayemiz var şuan 2.5 ay oldu ilişkiye başlayalı 5 aydırda tanışıyoruz. 2.5 ay'a gerçekten o kadar fazla şey sıkıştırdık ki o kadar fazla şey yaşandı ve o kadar fazla birlikte vakit geçirdim ki ben bir daha bu kızdan ayrılsam dahi böyle birşey yaşayabilceğimi düşünmüyorum herkesede nasip olmaz bu kadarı diye düşünüyorum gerçekten yaşananların olan olayların beraber yaşadıklarımızın yeri ayrı her zor anımda iyi günümde hep yanımdaydı benim için çok özel bir insan..

PS:Eskisine çok haksızlık yaptın diyenler olacaktır belki tabi bu kadar uzun yazıyı okurlarsa :D ama gerçekten o 3 ayda ne yaşadığımı bir ben bilirim bir Allah bilir..
Bu anımı maxigame ailesiylede paylaşmak istedim:)

arkadaşlar aranızda bol bol kitap okuyan varsa bunu okusun güzel ise yorum atsın lütfen bizde ona göre okuyalım :D bana bunu okumak ölüm lan :D

Vallahi kardeşim helal olsun, benim yapamadığım şeyi yapmışsın ilk göz göze gelme anında gidip kız ile konuşmuşsun. Senden şuanda öyle bir ilham aldım ki anlatamam. :)

Bu arada, o fuarda çektirdiğiniz fotoğrafı bekliyorum.. En azından burdan paylaşmazsan Ö.m olarak at. :)
Hiç üşenmeden okudum, umarım herşey gönlünüzce olur.. Gerçek aşk gerçekten çok başkadır.

Son düzenleme:
Valla sıkılmadan okudum böyle şeyleri seviyorum her nedense artık :D

Haksızlık yaptıysan bile tokadı yedin hocam hepsini geri aldı o kadar kişinin içinde vurunca :haha

PS: Olum böyle yazın hikayelerinizi ama lütfen reel olsun benimde böylelikle canım hiç sıkılmaz :ugly:

Ayrıca benimkine çok benziyor bu hikayen,şaşırdım doğrusu :D

Gizem'i yumurta olarak düşün. Yeni sevgilini de sucuk olarak düşün. Sen sucuklu yumurta yapmışsın arkadaşım. Olmaz böyle hangisini seviyorsan ona dön ki zaten Gizem'i silmişsin kafandan.

Vallahi kardeşim helal olsun, benim yapamadığım şeyi yapmışsın ilk göz göze gelme anında gidip kız ile konuşmuşsun. Senden şuanda öyle bir ilham aldım ki anlatamam. :)

Bu arada, o fuarda çektirdiğiniz fotoğrafı bekliyorum.. En azından burdan paylaşmazsan Ö.m olarak at. :)
Hiç üşenmeden okudum, umarım herşey gönlünüzce olur.. Gerçek aşk gerçekten çok başkadır.
Çok teşekkür ederim :) Eğer bir fırsatın varsa git değerlendir sevdiğini söyle çünkü zaman hızla geçiyor söylemekten hiç birşey kaybetmezsin olmazsa yola aynen devam :)
Bu arada erinç biz seninle sanırım sroda beraberdik sen ben haydar uzun süreli bir dostluğumuz vardı hatırladın mı beni ?

----------

Arkadaşlar bu konuda sulu şaka yapmazsanız sevinirim :)

----------

Gizem'i yumurta olarak düşün. Yeni sevgilini de sucuk olarak düşün. Sen sucuklu yumurta yapmışsın arkadaşım. Olmaz böyle hangisini seviyorsan ona dön ki zaten Gizem'i silmişsin kafandan.

Zaten şuanda yolda tanıştığım kızla beraberim çok iyi bir ilişkim var

Moderatörün son düzenlenenleri:
Valla kardeşim okudum gerçekden başından baya şey geçmiş ilk sevdiğini açıklaman ve teklif ettiğin yer gerçekden çok güzel allah inşallah sizi ayırmaz. :)

Okumaktan üşenen arkadaş varsa hiç çekinmesin,başlayın bittiğini anlamazsınız :)

Yok mu daha böyle konu açacak yahu ? Saçma saçma konulardan gına gelmişti :D

Valla kardeşim okudum gerçekden başından baya şey geçmiş ilk sevdiğini açıklaman ve teklif ettiğin yer gerçekden çok güzel allah inşallah sizi ayırmaz. :)

Teşekkür ederim :)

----------------------------------------
Beyler bu tarz hikayeleri olan arkadaşlar varsa forumda konu açsın eğlenceli ve güzel geçeceğini düşünüyorum..

Çok teşekkür ederim :) Eğer bir fırsatın varsa git değerlendir sevdiğini söyle çünkü zaman hızla geçiyor söylemekten hiç birşey kaybetmezsin olmazsa yola aynen devam :)
Bu arada erinç biz seninle sanırım evxsroda beraberdik sen ben haydar uzun süreli bir dostluğumuz vardı hatırladın mı beni ?

Vaay, okan.. Unuturmuyum oğlum hiç ? Şuan senin adına nasıl sevindim gerçekten bilemezsin bak..

Hoş o ayrılığın neden bittiğinide bilmiyorum ya hadi hayırlısı. :)

Vaay, okan.. Unuturmuyum oğlum hiç ? Şuan senin adına nasıl sevindim gerçekten bilemezsin bak..

Hoş o ayrılığın neden bittiğinide bilmiyorum ya hadi hayırlısı. :)

İlk ilişki zaten bambaşka bir hikaye forumda böyle konular açılırsa belki birgün onuda paylaşırım :) Aradan çok zaman geçti yine dostlarımı görmek güzel :)

İlk ilişki zaten bambaşka bir hikaye forumda böyle konular açılırsa belki birgün onuda paylaşırım :) Aradan çok zaman geçti yine dostlarımı görmek güzel :)
Kesinlikle. :)
Tekrardan mutluluklar kardeşim, umarım verdiğin değeri karşı taraftan fazlasıyla alırsın.

hiçbir şey okumadım :D
Neden bu yorumu yaptın o zaman merak ettim doğrusu?
Gerçekten okunması gereken bir hikaye, insan bi garip hissediyor. Hele ki gidip sadece 5 dakika boyunca karşında oturan, ara sıra göz göze geldiğin bir kıza gidip seninle tanışmak istiyorum diyemeyenler için gerçekten okunması gereken bir metin.

Geri