• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Canon 550d TEST

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan excelTR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hiç kullanmadım dahili flaşı var mı ? Ben 550d de bi açmayı başaramadım :D 60d dede başaramadım orası ayrı büyük flaş aldım bende :D

550d de dahili flash vardır. Fakat eğer siz telefondaki gibi " ben gündüz çekiminde (aydınlık ortamda) flashlı çekmek istiyorum" derseniz, flash çalışmaz.. ayarlardan iso vs. ayarlarını değiştirip, ortamı karanlık aydınlık yapacaksınız ki flash çalışsın. Fakat ışıklı bir ortamda (gece için) flash ile çekim yaparsanız ışık patlaması olacaktır.

550d de dahili flash vardır. Fakat eğer siz telefondaki gibi " ben gündüz çekiminde (aydınlık ortamda) flashlı çekmek istiyorum" derseniz, flash çalışmaz.. ayarlardan iso vs. ayarlarını değiştirip, ortamı karanlık aydınlık yapacaksınız ki flash çalışsın. Fakat ışıklı bir ortamda (gece için) flash ile çekim yaparsanız ışık patlaması olacaktır.
Flash çalışması fln demiyorum flash açılmıyor tak tak tak ses geliyor sonra ekranda Err 05 yazıyor kapatıp açıyorum :D Dahili flaş çıkmıyor takılı mı kaldı noldu :D

10 milyarlık makineye gerek yok 2 milyara bi makina al 7,8 bine lens al :D

----------

bu arada satılık fujifilm hs28 var makina çok fena canon nikondan daha iyidir ama yenileri çıkmadı daha. lensi var rahat 2-3km mesafeyi dibinde gösteriyo :D avrupa kıtasından asya kıtasını çek aynı gösteriyo gündüz ışıgında :D

Geri