• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Castaway Online Db - Rango Db Edit

QuantumHero

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2012
Puanı
13
CastAway DataBase : Free Cloud Storage - MediaFire
Alternatif CastAway DataBase : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
Alternatif 2 CastAway DataBase : Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

DB ye %100 Uyumlu Full Clientlerdir ->
Full Client : . File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil
Alternatif Full Client : Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

Alternatif Clientler Yüklenmeye Devam ediyor.

---
Oyun Özellikleri

1) 120 Cap 12-13-14 DG İtemler Alexandra moblarında gizli
2) Unique'lerde Free Silk Sistemi
3) En Yeni Dress'ler (Phonix)
4) Kayıp Dünya,Flag Event,Battle Arena

view-pic-img.html
view-pic-img.html

view-pic-img.html

view-pic-img.html

ALINTIDIR.

Kurup deneyelim :)

Son düzenleme:
Ben denemiştim jangan bankaya doğru yaklaşınca dc veriyordu full client kullanmama rağmen

Boştan yere indirip kurmayın arkadaslar db güzel olabilir ama hiç bi özellik eklenmiyor ne eklersen hata veriyor Primari key var kaldırıldığı halde bile hata veriyor yani :D Sonradan pişman olmayın Diye söylüyorum

+ Bide Gameserver sıksık kapanıyor Çoğu zaman

bak bu db yararlı olur boyle db arıyan kişiler çok fakat 12gb - ramda lag yapabılır bu db :D 6gb ramla denemenızı tavsıye etmıyorum kasaar :D

Son düzenleme:
bu db bnde kurulu hic 1 bug yok sadece 15 dg item alinca dc olyorsun
jupiter de sorun var onun disinda sorun yok iyi forumlar..

Bende Hiçbir Problem Yok DB Çok İyi Çalışıyor 15 Gündür Sw ONline Hiçbir Kapanma Olmadı
s.a kardeş ben kurdum herşey tamam güzel oyun açık ama full client'i editleyemedim start gelmiyor division info'da şunu yazmam gerekiyor galiba guard41.oyundanbiri.net ki yazıyorum gene start gelmiyor herhangi bir çözümü varmı biliyormusun?

Geri