• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cem Yılmaz - Fundamentals

Developers

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Eki 2012
Puanı
3
Cem Yılmaz 'ı IMDb'de en iyiler sırasına taşıyalım beyler yardım edin :D

http://www.imdb.com/title/tt2592910/?licb=0.014749706024304032

10 üzerinden 9,2 gayet normal. ^^

Bir değerlendirmede ben oyladım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
şahanın film çekmesini önemlemek lazım. yaptığı bütün filmlermi miğde bulandırır. bu filmde de bolca iğrenç sahneler vardı. şahanın espiri anlayışını hiç sevemiyorum. ama cem yılmaza 20 tane üyelik alıp 10 puan versek az. bu adamın hakkını veremediğimi düşünüyorum

Önce bana destek olun sonra Cem Yılmaz'a destek çıkarsınız :D

İşin şakası bir yana şahsen ben ne Şahan'ı severim ne de Cem Yılmaz'ı, ama yine de Cem Yılmaz Şahan'dan daha iyi kişisel fikrimce. Fakat bence en iyi Stand Up'ı Ata Demirer yapıyor... Nedense Ata Demirer bana daha doğal ve daha rahatmış gibi geliyor, diğerleri espri yapmak için kendilerini zorluyorlar seyirci gülmeyince kendileri gülüyor ve seyirci de onlarla beraber gülmeye başlıyor. Hareketleri çok yapmacık.

Ata Demirer Stand Up yapıyor diyemeyiz ama. onun dalı daha farklı sahnede meddahlık yapıyor... (umarım yanlış hatırlamıyorum)

Şahan Gökbabakar Küfürlerle espri yapıyor.

Cem Yılmaz bel altı esprilerle (bazen küfürlerle) işi götürüyor.

Her ikisine de ihtiyaç duymadan seyirciyi çok rahat Güldüren Ata Demirer. 2 tane stand up gösterisi var bence her ikisinide dikkatlice izleyin hak vereceksiniz.

hepsini izleyip test etmiş biriyim abi. ata demirerde işini iyi yapıyor laf yok. Cem yılmazın doğru bel altı espirisi çok ancak işin geri kalanıysa halkın gerçek hallerini gösteriyor. şahanı zaten at çöpe konuşmaya gerek yok onu vasat

Abi yapma allah aşkına cem yılmaz bel altı ve küfürlerlemi yapma abi valla başka birini tanıyorsun sen cemi değil:D şahan neyse o doğruda cem için söylediklerine katılmıyorum

Cem yılmazdan başkasına gülememe hastalığına yakalandım maalesef. Cem in üstüne adam yok tartışılmaz bile.

Gora ve Recep İvedik gibi saçma sapan filmlerin izlenme rekoru kırması hep bizim milletin espri anlayışındaki bozukluktan :)

ve bu ülke böyle s.alakça şeylere değer verip prim kazandırdığı sürce bir yere varamaz. Küfür ve bel altı espriye tutsak olmuş bir millet inci sözlük saçmalığı gibi aynen :)

Cem Yılmaz'ın son gösterisini bugün izledim. Hakkını yememek lazım arada güzel ve sağlam espriler var ama bu maalesef Cem Yılmaz'ı benim gözümde kaliteli bir stand up çı yapmaya yetecek kadar iyi değil.

Neyse kimsenin zevki beni alakadar etmiyor ben sadece düşünelerimi söyledim ister katılırsınız ister katılmazsınız size kalmış :)

Geri