• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Charımdan bi ss.

Aktiflik
K.Tarihi
6 Kas 2010
Puanı
0
jjwxv8.jpg

Bu da benden bi ss umarım beğenmişsinizdir.

Oyun güzel olabilir size göre fakat bana göre çok kötü grafikli bir silkroad grafikleri ile karşılaştırırsanız berbat ötesi

Oyun güzel olabilir size göre fakat bana göre çok kötü grafikli bir silkroad grafikleri ile karşılaştırırsanız berbat ötesi

Neye göre bu sonuca vardın acaba ? World of Warcraft'ın arayüzü, grafikleri, oynanışı Silkroad'a bin basar üstüne soğuk su içirir. Hayatında kaç kere wow oynadın ? Ya da şöyle sorayım; world of warcraft'ın ne olduğu hakkında bilgin var mı? He bi de yaş aralığın 10-15 arası sanırım. Yazılarından bunu anladım ben...

Ben de var 10 gün trial ve 60 günlük , başlamalı mıyım ?

Neye göre bu sonuca vardın acaba ? World of Warcraft'ın arayüzü, grafikleri, oynanışı Silkroad'a bin basar üstüne soğuk su içirir. Hayatında kaç kere wow oynadın ? Ya da şöyle sorayım; world of warcraft'ın ne olduğu hakkında bilgin var mı? He bi de yaş aralığın 10-15 arası sanırım. Yazılarından bunu anladım ben...

Yavaş şampiyon herkesin zevkleri farklıdır,böyle düşün bide.Ben hem sro hem wow oynuyorum,bana göre de Wow daha güzel,ama o adam öyle düşünüyo bişey diyemezsin.

Yavaş şampiyon herkesin zevkleri farklıdır,böyle düşün bide.Ben hem sro hem wow oynuyorum,bana göre de Wow daha güzel,ama o adam öyle düşünüyo bişey diyemezsin.
Ben Silkroad da oynadım wow da oynadım ve bunu söylüyorum. Onun mesajına göre sence hayatında wow hakkında kaç yazı okumuş. Bak kaç kere oynamıştır bile demiyorum... Metin2 oynayan bazı elemanlarda da aynı bu kafa var. Geçen Metin2 hastası birine wow'u gösterdim, ertesi gün Metin2'yi bıraktı paralı serverda wow'a başladı. Anladın umarım dediklerimi...

Ben Silkroad da oynadım wow da oynadım ve bunu söylüyorum. Onun mesajına göre sence hayatında wow hakkında kaç yazı okumuş. Bak kaç kere oynamıştır bile demiyorum... Metin2 oynayan bazı elemanlarda da aynı bu kafa var. Geçen Metin2 hastası birine wow'u gösterdim, ertesi gün Metin2'yi bıraktı paralı serverda wow'a başladı. Anladın umarım dediklerimi...

Bende Metin2 Oynuyorum bendedemi aynı kafa var şimdi :)

Bu arada wow'un grafikleri silkroada bin basar buna katılıyorum :)

Zevkler renkler tartışılmaz...Adam ister sever ister sevmez ama WoW müthiş bi oyun =))) Öqrenci adamı bozucağı için her ay para fln :) Artık Okul hayatı bittiğinde başlarız WoW a =)))

Ya Arkadaşlar Wow da Grafik mi Var Ya Girinde Bir Aiona Görün En Azından Girin Bir Private Serverada Gözünüz Gönlünüz Grafik Görsün.Hemde Şimdi Daha Güzel Grafik Sistemleri Eklendi.Ben Girmem Yok Derseniz Buyrun Videosu :
:)

Son düzenleme:
nasıl bir oyun peki, bakıp öğrenebileceğim bir adres var mı?

Şu an oyun 20 level'a kadar ücretsizdir, istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Geri