• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Charımdan bi ss.

infiniteaion diye bir private var en iyi private olduğunu söylediler..

indirdim şuan orj. aion'u üstüne launcher yapcam oynamaya başlıcam hayırlısıyla tüm gün bununla uğraştım değer umarım

değmezse artık 10 gün takılıcam ve beğenirsem paralı oynarız ama önce öğrenmem gerekiyor.

mesela ne açsam ilk

Ama arkadaşlar şöyle bi gerçek var silkroad gibi gerçekçi , kendine çeken , bıktırmayan ( 5 yıldır oynuyorum ) bir oyun görmedim ben
şuna bir bakarmısınız :)

böyle bişey başka oyunda bulamazsınız . wow görmüşümdür hiç bilmem aiona da aynı şekil ama silkroad daha canlı daha zevkli + mt2 ye iyi diyenler siz bir kere yürüş şeklinden kaybediyorsunuz

Silkroad ın kitabını yazdığım için artık çekici gelmiyor artık tek amaçları para oldu Joymaxin..

Gamon u bile geçtiler, sorsan 110 Cap bilmem 90 Capta bıraktım oyunu Elite Sro oynaraktan 100 Cap öğrendim.. Arkadaşlarıma bakarak 110 Cap görüyorum ve araştırarak..

Silkroad Online eskisi kadar zevk vermiyor, AION dayım artık.. Daha doğrusu daha göremedim başlayamadım ama 15GB Dosya indirdim bugün sırf AION hakkında. Bakalım umutluyum..

15GB demek 2 Silkroad eder :)

Silkroad ın kitabını yazdığım için artık çekici gelmiyor artık tek amaçları para oldu Joymaxin..

Gamon u bile geçtiler, sorsan 110 Cap bilmem 90 Capta bıraktım oyunu Elite Sro oynaraktan 100 Cap öğrendim.. Arkadaşlarıma bakarak 110 Cap görüyorum ve araştırarak..

Silkroad Online eskisi kadar zevk vermiyor, AION dayım artık.. Daha doğrusu daha göremedim başlayamadım ama 15GB Dosya indirdim bugün sırf AION hakkında. Bakalım umutluyum..

En Az 5Sro Eder :)
Molten Wow İndiriyorum Yardım Lazım :) Oyun Hakkında Hiçbişi Bilmiyorum )

Son düzenleme:
İnfinite Aion'da 2 tane Sw Var 1 tanesi Normal Aion Gibi 1x diğeri ise levele göre değişen ex sistemi olan bir server.İnfinite Aiondan Başka Tavsiye Edebileceğim Gamez Aion ve Crystal Aionda Var.Gamez Aion Çok Çok Daha Kolay 200x mi ne bence ondan başla derim.Oyunu Orda Öğrenip Diğer Sw'ye Geçebilirsin.Orda Bide Bir Türk Legionuda Olması Lazım Bir Sıra Ordaydım. :)

----------

Ama arkadaşlar şöyle bi gerçek var silkroad gibi gerçekçi , kendine çeken , bıktırmayan ( 5 yıldır oynuyorum ) bir oyun görmedim ben

böyle bişey başka oyunda bulamazsınız . wow görmüşümdür hiç bilmem aiona da aynı şekil ama silkroad daha canlı daha zevkli + mt2 ye iyi diyenler siz bir kere yürüş şeklinden kaybediyorsunuz
Ben Sana Söyleyim Aion Grafik ve Konu Bakımından Süper Bir Oyun.Aslında Sro'ya Benzer Yanlarıda Var.Mesela Fortressler Var Ondada.2 tane ırk Bakımından İse Knight'a Benziyor.Knight'ta Nasıl Orklar ve Humanlar Var.Bundada Asmodianlar ve Elyoslar Var :).

----------

Dostum Sen Onu Kurduğunda 18GB olucak O Sen Merak Etme :)

Bende başladım WoW a starter edition ile fakat diğer oyunlardan sıyrılacak bir fark göremedim.Klasik mmorpg tarzı para vermeye pek değer bulamadım.Herhalde insanların oynamasının nedeni kaliteli destek verilmesi diye düşünüyorum.Silahları ve itemleri çok özensiz yapılmış bazı grafik özellikleri güzel fakat karakterler ve yaratıklarda çok özensiz davranılmış.

Bencede :D :D

Arkadaş kaçırdığınız bir nokta var, wow ile şu dandirik oyun arasında.wow da çevresel etkenler ve çevresel hissiyat gerçekten çok gelişmiştir. Wow da bir ormanda ormanda olduğunuzu buzulda soğuk olduğunu, yanardağ yanında sıcak olduğunu farkedersiniz. Gerçekçilik diyorsanız, clone gibi herkes yanı dolaşan oyunları övüp durmayın.

ps:wow wiki diye bişy var arkadaş.

Arkadaş kaçırdığınız bir nokta var, wow ile şu dandirik oyun arasında.wow da çevresel etkenler ve çevresel hissiyat gerçekten çok gelişmiştir. Wow da bir ormanda ormanda olduğunuzu buzulda soğuk olduğunu, yanardağ yanında sıcak olduğunu farkedersiniz. Gerçekçilik diyorsanız, clone gibi herkes yanı dolaşan oyunları övüp durmayın.

ps:wow wiki diye bişy var arkadaş.
nasıl farkediyrz sıcak ortamda sıcak oldugunu merak ettim dogrusu :P gerçekcilikten bahsetme bile çizimler ortada ufak kuklaların yönetildigi bir oyun çizimler bile net degil ayrıca bu oyunun official videoları ile hiçbir alakası yok sadece milleti kandırma amaçlı yapılmış videolardır örnegin videoda koskocaman heybetli demir zırhlı sagı solu yakan bi ejderha oyunda ufacık sadece saga sola dönmeyi bile başaramayan bi oyuncak gibi sen sro daki roc a bak sonra kendi ejderhanıza bak karşılartır bakıyım :)

Bende başladım WoW a starter edition ile fakat diğer oyunlardan sıyrılacak bir fark göremedim.Klasik mmorpg tarzı para vermeye pek değer bulamadım.Herhalde insanların oynamasının nedeni kaliteli destek verilmesi diye düşünüyorum.Silahları ve itemleri çok özensiz yapılmış bazı grafik özellikleri güzel fakat karakterler ve yaratıklarda çok özensiz davranılmış.

Daha 85'e gelmemişsin anlaşılan yoksa böyle demezdin :/ , bende wowa ilk başladığımda ne varkı bu oyunda dedim ama yinede oynamaya devam ettim...şimdi 85 druidim var ve Battlegroundlar ve Arenalar acayip zevkli. ki bazen heycandan sandalyeden kalkıyosun , bazen sinirden masayı kiriyosun vs. Silkroad'da sadece samarkand önünde pvp yapmak , uniq kesmek ve CTF'den başka bişey yok ama wow'da 1000 tane yapilicak şey var.

Ayrıca bi oyunu sadece grafiklere bakarak değerlendirmemek lazim...

nasıl farkediyrz sıcak ortamda sıcak oldugunu merak ettim dogrusu :P gerçekcilikten bahsetme bile çizimler ortada ufak kuklaların yönetildigi bir oyun çizimler bile net degil ayrıca bu oyunun official videoları ile hiçbir alakası yok sadece milleti kandırma amaçlı yapılmış videolardır örnegin videoda koskocaman heybetli demir zırhlı sagı solu yakan bi ejderha oyunda ufacık sadece saga sola dönmeyi bile başaramayan bi oyuncak gibi sen sro daki roc a bak sonra kendi ejderhanıza bak karşılartır bakıyım :)

Ok algıladığın gibi anlatayım o zaman.Wow da çevresel etkenler aşırı fazladır.Örn. Taşların ortasında sıkışmış bir halde üzerinde korsan kıyafetleri olan anlamsız bir boss çıkmaz.Çevresel etkenden kastım, mekan değiştirdiğin anda renk skalaların ve seslerin inanılmaz bir şekilde değişir. Şimdi aradaki farkı sana şöyle anlatayım.Wow oynamadığın için bu kadar gevşek bir üslup kullanman gayet doğal.Karakterinin önce şehir içerisinde bir resmini çek sonra git buzulların orda bir fotografını çek.Bunları karşılaştırırken bakman gereken şey kendi kıyafetlerindeki ışıktan doğan renk farklılıkları.

Bir kaçırdığın nokta da var ki.O da şu; Wow modellemelerini sevmek bir zevk meselesidir. İster seversin ister sevmezsin.Burda sana söyleyebileceğim bişey yok.Ancak wow teknik bir oyundur. Şu an şuraya yazıyorum ki sro yu bu kadar sevdiğin için bunu gönül rahatlığı ile söyliyebiliyorum.Şu an wow oynamaya başlasan aradan 2 yıl geçse daha wow da başka şeyler fark edebilir veya öğrenebilirsin.İşte aralarındaki en büyük fark wow da herşeyin, her boss yada her npc nin ciddi bir hikayesi vardır. Bossların neden o debuffları attığının nerden bu gücü aldığının bir hikayesi vardır. Bana Roc nerden geldi neden var yada neden sana düşman anlatabilir misin?

En basit örnek wow da çok fazla alkol içersen gördüğün herşey bulanıklaşıp perspektif bozuklukları yaratırken senin kontrolünde olmadan yalpalayarak yürümene sebep olur. Eğer çok içersen kusarsın.Bana sro da bunun bir göster.Tetris e benzeyen sro ya geri dönücem.

Ayrıca bahsettiğin demir zırhlı ejderhayı (Deathwing) daha oyunda göremezsin.Daha patch i gelmedi sen nerden gördün fightı da dönemiyor diyorsun onu anlamadım?

Son düzenleme:
WoW ve Silkroad'un grafiklerini karşılaştıran arkadaşlar lütfen bir oyuna girip ücretsiz olarak; grafikleri en yüksek seviyeye çekip Elvyn Forest'ta bir dolaşın bakın bakalım bir orman sanal ortama nasıl aktarılır... Ayrıca bir bakın karakterin yürüyüşüne, vuruşuna; akıcı ve mükemmel... Silkroad kötü demiyorum onu da oynadım çok severim ama WoW ayrı bir şey arkadaşlar Silkroad'da yalnız yaratık kesmek için etrafta dolaşıyoruz... WoW oynayan profesyonel bir arkadaşınız varsa gidin o raiddeyken izleyin... Hayatta bir oyundan bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Ayrıca zor diyen arkadaşlar; oyuna başlamak istiyorsanız çekinmeyin BAŞLAYIN. Hunter karakter açın bir tane New Players serverda oh ne rahat kasarken kimse bulaşmaz, en fazla bir ayda çözersiniz oyunu...

Arkadaslar Aion suanda en hizli gelisim gosteren oyun, gelmek isteyen varsa ben spatalos'ta oynuyorum ve ben boyle akici ve ustun grafikler gormedim. lag zaten sifir. Beklerim herkesi iste o zaman anlarsini mmorpg oynamak ne demek... Bir chara EMEK harcamak ne demek anlarsiniz..

bence bir oyunda space tuşu ile karakter zıplıyorsa o oyundan hayır gelmez en azından bana gelmez :D

ve eyer yöneticiler kızmazsa elimde 60 günlük wow pre card var ilgilenenler öm atabilir

Sİlkrod ile w.o.w un grafiklerini karşılaştırmamak gerekir silkroad bana göre de "GRAFİK" bakımından wow dan iyidir fakat tabiki de oyunun genelini sadece grafik açısından karşılaştırmak yanlıştır,ben wow oynamadım hiç fakat çok oynamak istiyorum da ücretsiz fln olanı yokmu bunun?:) bide hiç birşey bilmiyorum wow hakkında fakat böyle forum sitelerinden wow ile diğer mmorg tarzındaki oyunların karşılaştırılmalarını çok okudum eğer anlatılanlar wow hakkında doğruysa oyun değil efsaneymiş wow diyorum...

evet arkadaşlar ücretsiz oynayabileceğim wow varmıdır? öğrenmek amaçlı?

Önceki arkadaşlarında dediği gibi. Wow ile silkroadı karşılaştırmaya çalışanlar ya WoW oynamamışlardır (hatta bir çoğu hala warcraft 3 ile wowu karıştırıyordur :D ) yada silkroad gözlerini kör ettiği için aşırı ön yargılı yaklaşıyorlardır. Oynanış bakımından da kıyaslamak imkansız. WoW kadar geniş bir oyun yok. Her açıdan. En basitinden herkesin anlayabileceği bir örnek vereyim. WoW'da gözünüzün gördüğü her yere gidebilirsiniz.Dağ - taş - ağaç tepesi - bina çatısı farketmez. Ama silkroadda önünüze bir taş çıkar takılır kalırsınız üstünden bile zıplayamazsınız :D

Oyunlar bazında bakmıyalımda yapımcılarına bakalım. Siz kalkıp Blizzard ile Joymax'ı karşılaştırıyorsanız zaten lütfen WoW oynamayın :)

Zaten ufak kardeşlerimiz (yani çocuk diye tabir ettiğimiz - sözüm meclisten dışarı :D ) WoW pek beceremiyecekleri için genelde çamur atarlar. Kedi ve ciğer misali :D Buda WoWu diğer oyunlardan farklı yapan bir yön sanırım. Hiç Dalaranda 'aga 10k plssss' diyen görmedim :D

Benden önce mesaj yazan arkadaşda sorununa cevap için şu konuyu inceleyebilir. Sadece öğrenmek amaçlı değil eğlenmek amaçlıda gelebilirsin güzel bir private server

https://www.maxigamerz.com/f159/moltenwow-wotlk-335a-server-20000-oyuncu-5-realm-114699/

Son düzenleme:
Geri