• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çıkma Teklifi Cümlesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Lan bana bak evlenirseniz arabanın önüne keserim haberin olsun. :)

Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Lan bana bak evlenirseniz arabanın önüne keserim haberin olsun. :)
Boş zarf atar bu. :D
Heyt bea kardeşime bak sen hele neler yapmış neler büyük başarı valla herkez yapamaz bunu ama sen mükemmeli başarmısın.İnşallah ilişkinde bi o kadar mükemmel olur :)
Dershanenin ortasında diz çöküp çıkma teklif ediyor, kız bi reddetseydi, Erinç'in yüz halini çok merak ediyor olurdum. :D :D :D
Oha erinç tek kelimeyle seni ayakta alkışlıyorum kardeşim, huzurlu & mutlu & aşk dolu günler geçirmeniz dileğiyle kardeşimsin. :)
Evlenmedi lan. :D Mutlu ve huzurluyu görünce çocukluda diyeceksin sandım. :D :D
Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum..

Özet geçiyorum;

Çiçeği felan aldım arkadaşla dershaneye gidiyorduk, bir baktım benimki orda.. Arkadaşa dedim git şunu arka tarafa al ben hemen içeri kaçayım. Neyse o onu oyalarken bende içeri kaçtım.. O anda ne yapsak ne yapsak derken, kız baya sinirlenmiş bana. Çünkü oyalamasını istediğim arkadaşım, erinç senin hakkında birşeyler öğrenmiş yine (bir kaç şey duymuştum hakkında doğru olmadığını öğrendim) felan demiş. Neyse, tamam bırak içeri gelsin dedim.

Neyse, kız dershane kapısının içerisinden girdi surat beş karış doğal olarak. Bi baksana sen? dedim. Noldu? dedi sert bir biçimde.. Çiçek arkamdaydı, diz çöktüm orta yerde ama herkes bize bakıyor.. Kız şok oldu, napıyorsun sen? gibisinden şaşırdı baya.. Çıkardım çiçeği arkamdan tuttum elinden, gözlerine bakarak 'Artık arkadaş olarak görünmek istemiyorum, sen ne söyleyeceğimi anladın ama bunu ağzımdan duymanı istiyorum. Sevgilim olur musun?' dedim bi anda.. Oda 'tabiki olurum şapşal' dedi. Ayağa kalktım, sarıldım buna çevremizdeki herkes alkışlıyor bizi.

Durum bundan ibaret beyler.. Tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum yardımlarınızdan dolayı. :)
Elveda elizabeth....(Hayırlı olsun kardeşim, çoooook ama çook uzun, hiç birbirinizden sıkılmadan ilişkinizi devam ettirmeniz dileği ile. Sevindiğim bayağı kereta. :D
Yıl olmuş 2014 hala çıkma teklifi cümlelerimi :(
Duygusuz seni. :D

Benim 6 aylık bi ilişkim var kız arkadaşımla 1 hafta öyle sohbet muhabbet ettim 8. gün yada 9. gündü lafı dolandırmayacam seni seviyorum dedim(bunu sakın yapma)dedi ne çabuk bu işler bende çabuk oluyo dedim şıpsevdisin ozaman dedi bende dedim dene bakalım öylemiyim 7. aya girecez bi kere tartışmadık mutluyuz :D
7 aydır bir kez bile tartışmadıysanız bir sıkıntı var demektir. :D

Boş zarf atar bu. :D

Dershanenin ortasında diz çöküp çıkma teklif ediyor, kız bi reddetseydi, Erinç'in yüz halini çok merak ediyor olurdum. :D :D :D

Evlenmedi lan. :D Mutlu ve huzurluyu görünce çocukluda diyeceksin sandım. :D :D

Elveda elizabeth....(Hayırlı olsun kardeşim, çoooook ama çook uzun, hiç birbirinizden sıkılmadan ilişkinizi devam ettirmeniz dileği ile. Sevindiğim bayağı kereta. :D

Duygusuz seni. :D

7 aydır bir kez bile tartışmadıysanız bir sıkıntı var demektir. :D

Hacı tabi tartıştıkta hani varya böyle ayrılıp barışan tipler onlardan değiliz biz *****ça geliyo tartıştın konuyu çözdün bitti gitti

Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir,
En sevdiğim tatlı kazandibidir.
Leyla sev beni sokma müşküle,
Gel beraber kaşık atalım bir tabak keşküle.

Geri