• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ahmed2

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Haz 2009
Puanı
12
öncelikle belirtmem gereken ilk resimli anlatımımdır xDe

evet yanlış duymadınız clientless geri döndü herkes ümidini kesmişken ibot hiç bir botun "şu anda"yapadığını yaptı ve bizim onlarca charı pc tık kasmadan kasabilceğimiz clientless i
geri getirdi:-* :-*
iBotun son versiyonunda(v1.0.85) Clientless mod sorunsuz çalışmakta

Peki ne bu clientless;
Açıklama;
sroyu client açmadan (ne luncher ne loader) sadece iBot penceresi açık şekilde sorunsuz kasabilmemizdir üstelik
hackshield yok ve sınırsız multiclient var!!!

Peki yapmamız gereken :D
bot1f.jpg

Sekmeler belli
1 ile işaretli "Use Clientless" e tıklıyoruz
2 ile işaretli connect e tıklıyoruz
3 ile işaretli alana tik atıyoruz(dc yediğimizde tekrar bağlanması için)

bot2a.jpg

siyah çerçeveli bölümde "Ready to login" mesajını gördüğümüzde iBot Clientless modda sroya bağlanmış oluyor
2 ile işaretli bölümden serverimizi id ve pw mizi yazıyoruz

Dipnot: iBotun charı kendi seçip botu başlatmasını istiyorsanız 3 ile işaretlenmiş alanı büyük küçük harflere dikkat ederek doldurun
yok ben kendim açar kendim kapatırım diyenlerdeseniz(böyle diyen var mıdır acaba :D)
1 ile işaretlenmiş bölümde char listesinden oyuna bağlanmak istediğiniz charı secebilirsiniz

nerde kalmıştık :D

2 ile işaretlenmiş kısımda serveri seçip id ve pw yazdıktan sonra küçük C butonuna tıklıyoruz.

bot3l.jpg

şeklindeki mesajları almışsanız her şey yolunda demektir :shm::ko

staller özelliğindeki dc hatası 1.0.85c versiyonunda fixlenmiştir

Kesinlikle 1 tek alıntı yoktur tüm uploadlar bana aittir.

çok değil bi teşekür :D
Son olarakta clientles modda tek tık başlamak istiyorsanız forumda arkadaşlarımın verdği bir konu autorelog komutlarının en sonundaki "HI" yerine "CL" yazmanız yeterli
Arkadaşların isteği üzerine link eklenmiştir
Auto relog Linki

iyi Kasmalar

[FLASH="500,768"]http://s13.directupload.net/images/101027/4aei2uty.swf[/FLASH]​

[flash=http://s13.directupload.net/images/101027/4aei2uty.swf]width='480' height='768'[/flash]

Buyurun Link

http://s13.directupload.net/images/101027/4aei2uty.swf

Not: Alıntı değildir Kendim yaptım ( F4C4C1 )

Moderatörün son düzenlenenleri:
7 saate yakın 9 çhar kasıyorum birtek dc yok pc jet gibi :D

anlatım güzel olmuş mu mod abiler? :D

Anlatım Güzel ellerine sağlık ama xDee die bişi eklemesen daha az itici olurmuş :)...

Yazılarına Ekle Staller Özelliği Sorunlu Stal Açıyorsun ama birşey eklediğin an DC ! ...

arkadaşlar bende maplar yok galiba nasıl yapabiliriz

bu ayarları yaptım ben snra run clientemi basacağızz çift char acmak için

Anlatım Güzel ellerine sağlık ama xDee die bişi eklemesen daha az itici olurmuş :)...

Yazılarına Ekle Staller Özelliği Sorunlu Stal Açıyorsun ama birşey eklediğin an DC ! ...

hiç staller özelliğini denememştim bilgilendirme için sağol işten sonra halladeceğim

Ayarladım bakalım umarım dc mc sorun olmaz:)

relog komutlarını yapıp oluşturduğun .bat dosyasının sonundaki "HL" i "CL" yap tüm charlar dc yese bile hepsi oyuna geri giriyor :D

arkadaşlar bende maplar yok galiba nasıl yapabiliriz

maplar olmasına gerek yok zaten char map olduğu cave vs gibi yerlere girdiğinde bot hata verir ama hiç bi map kullanmassan sorunun olmaz ayarlamaları yap scripti yükle char town da iken start bot :D

bu ayarları yaptım ben snra run clientemi basacağızz çift char acmak için

her char için tekrar yapacaksın işlemi run client yok :D

Son düzenleme:
1,85 surumunu nerden indireceğiz yardım sitede 1,84b mevcut

Harikasın be dostum ne diyim daha sana ! Helal olsun be... Peki oyundan çıkmak istediğimizde sadece botu kapatsak yetiyor değil mi ?

Son düzenleme:
kardeşim sro görünmüo? show client de diemioz napıcaz

----------

ya oyunu göremioooommmmmmm

Geri