• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu ne işe yarıyabilirki silkroad açık olmuyor arada sıra kontrol etmek lazım ama bunda sro güzükmüyo.!?

Herkesin işine yarayacak diye birşey yok zaten.Sana clientlessın kullanım zamanını söyleyeyim o zaman.Önce charının her ayarını clientle girip yapıcaksın,bu kavram kişiye göre değişebilir mesela ben 7_8 charın ayarını önceden yapıyorum eksiksiz,scriptlerini felan ayarlıyorum daha sonra clientsizden heepsini teker teker açıyorum.Yararlarına gelicek olursak şöyle sıralayım.
1)istediğin kadar charı aynı anda pcyi hiç kasmadan kasabilirsin
2)Clientle girmeye göre çok daha az dc yersin,hatta internetinde hızlıysa hiç yemezsin.
3)Pc yi kasmadığından daha az lag olur ve charlar normalindende hızlı kasarlar.
4)Charları kasarken görme durumun olmadığından sroyla olan ilgin ve alakan düşer ve günlük işlerine gereken önemi verebilirsin:)
5)20 tane char kasarken bile aynı anda cs yapalirsin en ufak kasmaz:).

Arkadaşlar 1 bottan 3 carı nası accam mesela bi tene clientsiz acıca özellik gidio anlatabilecek varmı??YAni clientless filan kayboluyor..

----------

[/COLOR]arkadaşlar ben clientles de stal charı açmak istiorum onu nasıl açıcam yani clientles açıcam oto stal fln kurcak öle ayar vrmı acaba ibotta?

Beyler benim ekranda sorun var İbot yapımcı sesimi duydumuda mı ekledi clientlessi :) bana saturnde ishadelere giden denenmiş bir Script yapar mısınız _ _?? çıkıştaki 100+ lık yaratıklara yakalanmasın hayır duamı alırsınız...! Ypana Teşekkür ederim..!

bu ne işe yarıyabilirki silkroad açık olmuyor arada sıra kontrol etmek lazım ama bunda sro güzükmüyo.!?

Herkesin işine yarayacak diye birşey yok zaten.Sana clientlessın kullanım zamanını söyleyeyim o zaman.Önce charının her ayarını clientle girip yapıcaksın,bu kavram kişiye göre değişebilir mesela ben 7_8 charın ayarını önceden yapıyorum eksiksiz,scriptlerini felan ayarlıyorum daha sonra clientsizden heepsini teker teker açıyorum.Yararlarına gelicek olursak şöyle sıralayım.
1)istediğin kadar charı aynı anda pcyi hiç kasmadan kasabilirsin
2)Clientle girmeye göre çok daha az dc yersin,hatta internetinde hızlıysa hiç yemezsin.
3)Pc yi kasmadığından daha az lag olur ve charlar normalindende hızlı kasarlar.
4)Charları kasarken görme durumun olmadığından sroyla olan ilgin ve alakan düşer ve günlük işlerine gereken önemi verebilirsin:)
5)20 tane char kasarken bile aynı anda cs yapalirsin en ufak kasmaz:).

arkadaşa tamamen katılıyorum eklenmesi gerekenler
* ong farmda çharların dc yese bile hepsi çok kısa bir sürede oyuna girer ve auto pt sayesinde hem pt hem farm devam eder
* client le kasarken char dc olduğunda client hide şeklinde değilse client kapanmıyor bot bugda kalıyor
* clientless dc olduğunda oyuna (benim bilgisayarımda) 12 saniyede tekrar bağlanıyor client ile 1.5 dk yı geçiyor haftaya döktüğünde kârlı bir kazanım
* edxLoaderle birden fazla client açman mümkün ama 3 clientden sonra hem pc hem net trafiği hemde edxLoader bunu kaldıramıyor

----------

[/COLOR]arkadaşlar ben clientles de stal charı açmak istiorum onu nasıl açıcam yani clientles açıcam oto stal fln kurcak öle ayar vrmı acaba ibotta?

iBot'un 1.0.85c versiyonunda "Donate" yazına tıkladığında "other stuff" bölümünde "staller" özelliği aktif oluyor bunu deneyebilirsin

Beyler benim ekranda sorun var İbot yapımcı sesimi duydumuda mı ekledi clientlessi :) bana saturnde ishadelere giden denenmiş bir Script yapar mısınız _ _?? çıkıştaki 100+ lık yaratıklara yakalanmasın hayır duamı alırsınız...! Ypana Teşekkür ederim..!

bu isteğini hazır scriptler bölümünde dile getirirsen sonuca daha hızlı ulaşırsın

byler YARDIM edin bnm pcde normalde 2.char acılmıyor yani kaldırmıyor birini clientles birini normal açsam kaldrırmı ozmn yardım eedersnz svnrm

saol anladım

----------

1 den fazla nasıl açabilirim

byler YARDIM edin bnm pcde normalde 2.char acılmıyor yani kaldırmıyor birini clientles birini normal açsam kaldrırmı ozmn yardım eedersnz svnrm

açacağınız her char için ibot açın clientle açacağınıza normal giriş yapın ardından clientless teki adımları tek tek uygulayın.
clientless le pc cpu nun %0.4 ünü kullanıyor benim pc'mde yani kasmas bilgisayarın

ya arkadslar benim bi sorum olcak yeni sw de 0 dan 8 tane char acicam pc full acik olucakta hepsini ayni pt de kasicam clientless sayesinde ama scripti ayarliyamadim hazir scripti nasil yukluyoruz onu bilen varsa yazabilirmi acaba ?

ya arkadslar benim bi sorum olcak yeni sw de 0 dan 8 tane char acicam pc full acik olucakta hepsini ayni pt de kasicam clientless sayesinde ama scripti ayarliyamadim hazir scripti nasil yukluyoruz onu bilen varsa yazabilirmi acaba ?

bot1zj.jpg

işaretli sekmeden işaretli yere tıkla listeden scripti seç save settings :D

Vay arkadaş free botta bile clientless var sbot da yok :D Bu hallere de mi düşecektik xD

ibot sadece clientless yönüyle değil birçok yönüyle free olmasına rağmen piyasadaki en iyi bot tek eksiği party buff ı oda yakında geliyor merak etme :D

Son düzenleme:
ibot

arkadaşlar saçmalamayın lütfen bende ibot kullanıyom ama bunun 1.85 ide 1.85b side 1.85 c side sürekli dc veriyo oyuna giriyorum 30 saniye sonra dc veriyo olay bu yakında adı değişecek dcbot olucak hiç kimse yazmasın benim botum vermiyo diye benimki verdikten sonra senin botunu ne yapayım

arkadaşlar saçmalamayın lütfen bende ibot kullanıyom ama bunun 1.85 ide 1.85b side 1.85 c side sürekli dc veriyo oyuna giriyorum 30 saniye sonra dc veriyo olay bu yakında adı değişecek dcbot olucak hiç kimse yazmasın benim botum vermiyo diye benimki verdikten sonra senin botunu ne yapayım

bence daha kibar bir dille konuşabilirsin öncelikle saygı duy saygınlık kazanasın internet bağlantın veya pc'n yetersiz kaldığı için dc yiyor olabilirsin botu karalama lütfen

pcde normalde 2.char acmayı bırak tek char bile zor kasarken clientlesle 3 char açık biri malazgirtte 102 ptde dier 2si caspainde yaşa ibotforfun yaşaa :dd::d

Clientlessle kaldırırmı diyorsun burda nasıl açılmış?

DENEDİM YAPTIM VE BAŞARDIM(ilk char run clientten 2.char loderden) ...

buyrun bu ibottan 2.char acarken loaderden yapılması gereken ayarlar.

4067.jpg

buyrun buda kanıtı 2char birden açık ve dc siz kasıyor suan

4072.jpg

evet arkadaşlar gördüğünüz üzere yoğunn açılmıyor yorumlarına karsılık denedim buyrun olduu . DİKKAT EDİLECEK HUSUS : İLK CHAR RUN CLİENTTEN ACILCAK 2.CHAR LOADERDEN

Clientlessle kaldırırmı diyorsun burda nasıl açılmış?

onu bende anlamadım aga birkez loaderle denedim girdi hatta 1.5 gün kastım sonra cıktım ezik chardan tekrar denemelerimde ise hep ekran kartı hatası verdi ve o günden beride bida giremedim hiç taki clientles gelene kadar bende bida girmeince umudu kestiydim clientles geldi girdim snraa gene

Son düzenleme:
Geri