• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle Botta Hiçbir Problem Yok Denedim Takır Takır Kasıyor Clientless Modda

Ve Tüm Botlar Birbirleriyle Aynı Anda Çalışabiliyor

35387qh.jpg

6 SBot

13 mBot

7 Tanede Ibot

Açık Ve Bi Problem Yok . . . Botu Karalayan Şahsiteyler Bence Kendi Bilgisayarınızı Gözden Geçirin

Ve Anlamadığım Bi Konu SBot ve mBot a Para Veriyoruz Clientless Yok Ama Ibot Beleş Clientless Var

Ibotun Yapımcısı Hepsinden Usta Çıktı Bakalım Şimdilik Ezik Çarları Açtım Banlanma VB Block Fln Olucakmı Test Ediyorum . . . :)

Teşekkür ederim hocam :D bide tüm serveri doldurmuşsun :D

ayrıca kısa süre içinde sbot ada geleceğine eminim

iBotu karalama durumu yok. Sbotta yapılamadığı için clientless özelliği yok sanma. Güvenlik sebebiyle yok.
Adam yapmış şuan ban yemeyebilirsiniz çünkü joymax sakin bir zamanda. suyu çıkmaya başlarsa ilk banlananlar clientless lar olacak.
şimdilik riski göze alıp kasanlara hayırlı uğurlu olsun :D

χ__ηυкєя__χ;1063607' Alıntı:
Clientless açılmıyor .
Old clientless version yazıyor.
Ve benimki zaten botun son sürümü

Kardesım Once 86 yı ındırıceksın Sonra 86B yı ındırıcksın 86nın uzerıne 86b yı atacaksın sorun kalkcaktır.

Arkadaşlar auto relog ne işe yarıyor??

iBotu karalama durumu yok. Sbotta yapılamadığı için clientless özelliği yok sanma. Güvenlik sebebiyle yok.
Adam yapmış şuan ban yemeyebilirsiniz çünkü joymax sakin bir zamanda. suyu çıkmaya başlarsa ilk banlananlar clientless lar olacak.
şimdilik riski göze alıp kasanlara hayırlı uğurlu olsun :D

bence fikrin saçma bot sonuçta bottur ve oyunda kendini açıkca belli eder gm den pm gelir cwp wermessen boom. sansın varsa yanına gm düşmez bir charın bot olduğunu gayet kolay anlaşılır ama botu client mi yoksa clientless mi olduğunu anlamak mümkün olmadığını düşündüğüm bir konu clientless geldiği günden beri serverlardaki doluluğu herkes farketmiştir sanırım bu oyunu tam anlamıyla bilen adamda joymax katı bot politikasını bilir...

hiç bi zaman sbot kullanmadım kullanmamda bota karşı önyargım var sahiplerini ve yazanları tanımam bilmem clientlessinde neden gelmediği hakkında en ufak bi fikrim yok ama kendi kanım gelmesi yakındır....

---------------------------------------

joymax salı gününden nefret ettirmek için elinden geleni yapıyor 7 saat patch mi olur üstelik bu kaçıncı uptade pfff:S

Son düzenleme:
Sağolasın Anlatım İçin.

Son düzenleme:
Geri