• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdilik sıkıntı yok gibi bilgisayarım ilk defa bu kadar char acıkken bu kadar sesiz görüyorum :) teşekkürler, ama ""Son olarakta clientles modda tek tık başlamak istiyorsanız forumda arkadaşlarımın verdği bir konu autorelog komutlarının en sonundaki "HI" yerine "CL" yazmanız yeterli""

burada ne demek istenilmiş onu anlamadım,

ona gerek yok ibotun kendi login kısmındaki yerden ayarlarsan giriyor zaten salı akşamında beri oyunda charlar 1 defa dc oldu onda da ttnetin yüzünden net kopmuştu geri girdi carlar otomatik bilmemne.bat falan uğraşmaya lüzum yok

ona gerek yok ibotun kendi login kısmındaki yerden ayarlarsan giriyor zaten salı akşamında beri oyunda charlar 1 defa dc oldu onda da ttnetin yüzünden net kopmuştu geri girdi carlar otomatik bilmemne.bat falan uğraşmaya lüzum yok

ibotun relog kısmı var evt ama herseferinde doldurmak bnce sıkıcı ben açıyorum ibot dosyasını arkana bile bakma id şifrei ilk seferde bile kendi yazıo :D batla uğraşmana gerek yok evet o oluşturduğun kodu ibot kısayolunda adresin arkasına yaz bat flan çıkmıo sen direk ibota tıkla kendi yapsın diğer işleri pwlerden bi kaçını unttum nerdeyse :D

Son düzenleme:
o dediğin asıl oluyo ben anlamadım anlatırsan sevinirim bende uğraşmam bidaha

----------

clientless için işe yarıyormu o?

o dediğin asıl oluyo ben anlamadım anlatırsan sevinirim bende uğraşmam bidaha

----------

clientless için işe yarıyormu o?

yaramaz mı aslında forumda mevcut ama bn kısaca anlatıyım

şimdi auto relog konusundaki kodu oluştur dursun arkada

ibot dosyasının bir kısayolunu oluştur (kısayolun ismini istediğin gibi verebilirsin ben gireceği charın ismini yazıorm genelde kolay oluyo)

hedef yazan yerde ibotun konumu belirtili durumda onun yanına bir boşluk bırak ve oluşturduğun kodu ekle clientle girmesini istiyorsan en sonuncu HI clientless ile istiyorsan CL olacak şekilde ve tamam diyerek kapat ve o dosyayı çalıştır

arkana yaslan sadece seyret :D

Çok işime Yaradı Kardeş saolasın :)

yanlız bende 2. charımı yani farm yaptıgım charımı Dc yedikten sonra baglanması için ayarladım fakat [ auto select character ] bölümünden sadece auto select characteri seçip charın tam adını yazsam ? char oyuna baglanır mı ? dc yedikten sonra.yani sadece öyle durcak oyuna bağlanıp tabiki oto res kabul etcek bide oto pt atcak diğer charıma.bu ayarlar tam ancak botun başlamdan durmasını istiyorum ? ne yapabilirm

Son düzenleme:

arkadaşa tamamen katılıyorum eklenmesi gerekenler
* ong farmda çharların dc yese bile hepsi çok kısa bir sürede oyuna girer ve auto pt sayesinde hem pt hem farm devam eder
* client le kasarken char dc olduğunda client hide şeklinde değilse client kapanmıyor bot bugda kalıyor
* clientless dc olduğunda oyuna (benim bilgisayarımda) 12 saniyede tekrar bağlanıyor client ile 1.5 dk yı geçiyor haftaya döktüğünde kârlı bir kazanım
* edxLoaderle birden fazla client açman mümkün ama 3 clientden sonra hem pc hem net trafiği hemde edxLoader bunu kaldıramıyor

iBot'un 1.0.85c versiyonunda "Donate" yazına tıkladığında "other stuff" bölümünde "staller" özelliği aktif oluyor bunu deneyebilirsin

bu isteğini hazır scriptler bölümünde dile getirirsen sonuca daha hızlı ulaşırsın

ibot'un en son versiyonuyla client ile auto login olayını denedim "hide client" yaparak olmadı? Yani oldu ama benim müdahalem ile. Tekradan deneyecektim Server'lar bakıma girmiş :@. Acaba Auto Hide Client mi yapmak gerekiyor? Auto Hide Client seçeneğenie tıklayınca ne oluyor bir şey olduğunu görmedim ben.

Bir iki saat önce denedim client ile otomatik olarak oyuna girebiliyor bot. Bunun için sanırım auto start bot seçeneğini işaretlemek gerekiyor galiba. Ben garanti olsun diye alayını işaretledim. Auto Hide Client de adından da anlaşılacağı gibi her otomatik oyuna girişte client'i saklıyor yani hide client ile aynı şeymiş.

Bu arada şu botu hazırlayana clientless'i sınırlaması gerektiğini yazmak gerek. Oyunun cılkının çıkması yakındır.

Son düzenleme:
Bir iki saat önce denedim client ile otomatik olarak oyuna girebiliyor bot. Bunun için sanırım auto start bot seçeneğini işaretlemek gerekiyor galiba. Ben garanti olsun diye alayını işaretledim. Auto Hide Client de adından da anlaşılacağı gibi her otomatik oyuna girişte client'i saklıyor yani hide client ile aynı şeymiş.

Bu arada şu botu hazırlayana clientless'i sınırlaması gerektiğini yazmak gerek. Oyunun cılkının çıkması yakındır.

botu auto startlasın hem bufflarını basar yatmazsı zorlaşır sen range 1 e düşür bide nomobs center area ya tik at kımıldamaz biyere

dönmez olaydı serverler full gene :D

katılmamak elde değil ama çok işe yarıyo gerçekten sbot da var mı şimdi clientless?

sen saol kardeş

Kontrol etmek için baka biliyor muyuz ? :D
Edit;
Ready to login yerinde old clientless version diyo 1,89c kullanıyorum.

Son düzenleme:
Kardes Çok Saol İlk Defa Clientless Kullanıyorum Char Su Anda Kasılmaya Gidiyor Çok Saol Pc Kötüydü Kaldırmıyordu Ama Su Anda Hiç Kasmıyor Tesekkürler.

Kontrol etmek için baka biliyor muyuz ? :D
Edit;
Ready to login yerinde old clientless version diyo 1,89c kullanıyorum.

arkadaslar bende clientless moddan giremiyorum.. orjinalide b yide c yide denedim hepsindede connect dedigimde old clientless versiyon diyo.. acaba sorun ne?

Geri