• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bot çalışıyor clientles çalışmıyor şuan güncelleme gerek galiba

----------

arkadaşlar 182 versiyonu gelmiştir hayırlı olsun herkeze :)

clientless çalışıyo yeni versiyon geldi evet ama bende oto rez kabul etme çalışmadı :S çarlar yatınca kalıyo öle clientlessle girdiğimdende kendim kabul edemiyom :S

sorun ney son versiyon kullanıyorum bilmiyorum aynı hata bende de var bölüm görevlisi lütfen bir şu sorunda bize yardım edermisin ihtiyac var sana :D:D

clientless'deki charlar cok dısconnet oluyor bir bilgisi olan varmı? son güncelleme gelene kadar bir problem yoktu arkadaştada saat başı dc atıyor.

bugünkü çıkan bot sürümünde clientless çalışmıyor arkadaşlar fixlenene kadar http:\\ibotforfun.blogspot.com sitesini takip edin bu gece veya yarın çıkar

slm beyler ibot staller özelııgınden yararlanmak ıstıorum ama olmuor..! sorunum şu => stal acıorum Copper Coini seciorum stala eklemıor ve ''Stalling of this type is disabled'' yazıor ..! ama arrow eklıorum ayda baska bı ıtem secıor helpıng me pls ^^ şimdiden Ty

clientless bende çalışıyo beyler bitek charı hotana götüremedim .d nasıl götürebilirim ?

clientless bende çalışıyo beyler bitek charı hotana götüremedim .d nasıl götürebilirim ?

Botun haritasını açınca samardaysan 1 numaralı yerden sama to hotan, dw deysen dw to hotan seçip use teleport tıkladığında hotana geçer diğer townlarada geçmek için aynı yöntemi kullanmalısın. Çarını bulunduğun towna kayıt etmek için 2 numaralı yerden bulunduğun townu seçip designate spawn tıkla. Bunları yaparken townlardaki teleport noktalarına yakın olmalısın haritaya tıklayarak çarını yaklaştırabilirsin.

Yav bu adam 2 senedir beleş bot yapıp yapıp dağıtıyor e bu adamın geliri ney ??
Ben ve diğer arkadaşlarım ve çoğunlukla sanaldan arkadaşlarımın çoğu ibot clientless yüzünden soyuldular ama bu tüm herkez için değil benim full nova charım clientlesle stala attığımda soyuldu ama demiyorum ibot yaptı ama ondan başkada hiç bişey çarımıı soyamaz pc ye keylogger giremez neden çünkü msn kullanmıyorum gelişmiş yüksek güvenlik programlarıyla koruyorum nasıl olurda charım soyulur aklıma direk soru işareti geldi ve anında tabiri caizse ampülde yandı
clientleste id pw yazıp giriş yapıyosun çarın giriyor oyuna ve sabah bi kalkarımki char bomboş kimisinde olmaz kimisi soyuluır ama anlamaz ibottan olduğunu arkadaşlar bunu geniş çaplı biaraştırmak gerekiyo sitesi bile bir blog saçma bi sitesi var.

ibotu kullanan yüzlerce player var ve kimsede bundan şikayetçi değil ibotun sitesinde donate var ve seven kullanıcılar yardım yapıyo adama adam 3-4 ay önce yeni bilgisayar topladı yardım paralarıyla yani para kazanıyo anlıcağın neyse ne demek istediğimi anlamışsındır umarım bi dahaki seferede paralı bot al o zaman

yaw bu botu açıp başlatıyorum clientlessten scriptte tmm gidiyo roc mountaine ışınlanmıyo kalıyo orda ??

arkadaşlar madem ban felan diyonuzda her botta ban riski vardır. Ozmn hiç bot kullanmayın veya paranıza kıyın alın bot size zorlamı kullanın diyoz kullanmak istiyen kullansın bu riskide göze alsın

Geri