• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende ne sorun var anlamadım connect diyorum server seçicem serverlar gelmiyor atladığım neresi var bulamadım bilen birisi yardımcı olursa sevinirim =)

Hallettim tamamdır.

Son düzenleme:
iLk önce wiew mapa tıkla ordan return towna tıkLa resim .. :
66x89k.jpg

ben mesela ibotla normal charıma giricem . bide clientless ile açtıgım chara giricem bunları nasıl aynı partye sokarım ? yardm edeblrmsnz ? hmmm

Son düzenleme:
artık bot çalısmıyor galiba clientlessden girmiyor normalde giremıyorum resmi sitesinde araştrdım bunu yazmışlar

ITS NOT A BOT ERROR...THERE IS NOTHING IBOTFORFUN CAN DO TO FIX THIS...
THINGS U CAN DO ON UR OWN TE GET IT UP AND RUNNING AGAIN....

UNINSTALL SRO...DELETE SRO FOLDER...REINSTALL SRO RENAME SILKROAD ERROR SENDER...IF THIS DOESNT SOVE THE PROBLEM FOR U PROCEED WITH THE INSTRUCTIONS BELOW

DELETE THE BOT...MAKE SURE TO COPY AND PASTE YOUR TS FOLDER, UR CHARCONFIG, UR TABLETS/STONES CONFIG..AS WELL AS YOU'RE WALKSCRIPTS TO ANOTHER LOCATION TEMPORARILY...DELETE THE BOT FOLDER...UNREGISTER THE .OCX FILES USING USING A TOOL LIKE REGMEDIC TUNEUPUTILS OR ANY OTHER REGISTRY EDITING SOFTWARE..OR YOU CAN DO IT MANUALLY IF YOU KNOW HOW...

REINSTALL SRO, RENAME SILK ROAD ERROR SENDER...REINSTALL THE BOT FROM START TO FINNISH..MAKE SURE TO RE-REGISTER THE .OCX FILES...COPY AND PASTE THE FILES THAT U PREVIOUS COPIED TO TEMP LOCATION AND PASTE THEM INTO THE NEW BOT FOLDER (THIS STEP IS TO JUST SAVE U FROM HAVING TO RECONFIGURE UR SETTINGS)

IF THAT DOESNT FIX THE PROBLEM, SIMPLY WAIT AN HOUR OR MORE....I HAVE A SNEAKY SUSPICION JOYMAX IS MONITORING HOW LONG YOU'RE IP HAS BEEN LOGGED IN FOR...AND DISCONNECT U AT THE LOGIN...
DONT WORRY IM RECEIVING THIS ON MY CHAR THAT JUST GOT DC'D, BUT MY OTHER CHAR DIDNT GET DC'D AND IS STILL RUNNING

BUT AGAIN THIS IS NOT AN IBOT ERROR THIS ERROR IS DEFINITELY COMING FROM JOYMAX
February 4, 2011 3:29 PM

İbot hata veriyor hala düzelmedi . Run cliente tıklıyorum ve ortaya gelen resimde disconnet yazıyor . bir çözüm yokmu ? yardımcı olursanız sevinirim . :drym:

merhaba arkadaşlar ben Clientless ile girmek istiyorum Connect e bastıgım zaman bu Resim çıkıyo yardım edebilecek varmı :S

Uploaded with ImageShack.us

herkes nasıl giriyor ki :S bi tek ben giremiyormuşum gibi geliyo bana :D:D xD

party oto kabul gibi özellik varmı acaba oyuna girdiğinde ahmey isim li sahısın gönderdiği partyi istehini nasıl abul ettire bilriiz

party oto kabul gibi özellik varmı acaba oyuna girdiğinde ahmey isim li sahısın gönderdiği partyi istehini nasıl abul ettire bilriiz

1) Parti ayarlarından parti türünü seç 4/4 ya da 8/8 expli itemli karşındaki adam nasıl parti açacaksa.

2) name satırına diğer çarın adını aynen yaz "add" tıkla listeye eklenecektir.

3) burada bulunan 3 tane seçeneğide işaretle ondan gelen partiyi hem kabul eder hemde senin çar ona parti gönderir.

Geri