• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Soruma cevap alamadım.. Önce client mod ile girip sonra herhangi bir işlem ile clientless moda geçebilir miyim????

hyr geçemezsin

----------

çarı görmeden nasıl götürcez kascağımız yere scriptlemi ??

script varsa script ile yoksa harita dosyalarını ibot klasörüne atıp View Map diyceksin. tıklaya tıklaya götürüceksin istediğin yere

----------

Serverlar fll olduğunda servera auto deneme varmı peki?

Auto Recon seçeneğini işaretlersen dener

ben aynı anda 5 char açıyorum geçen haftaki salı günü gümcellemesine kadar çok güzel öalışıyordu ancak 1 hiftadır dc olduğunda hem clientli moddaki bot hemde diğer cliensiz botlar oto login olmuyor sorun bendemi yoksa bota yeni sürüm çıkmadı ondanmı

asdasdasdasdcx.png

sizce bunun sorunu ne olabilir ?

yok hayır ibotun kendi sitesinden indirdim 2-3 gün önce sonsürüm C yi ve normalini bi dosyada topladım normal bot çalışıyor oyun giriyorum fakat clientss acmıyor

indirdiğin dosyaları teker teker dene çalışanı vardır clientless

Son düzenleme:
ya o dosyadaki setup gibi bişi var acıyorum repair diyorum yüklüyor . tekrar giriyorum C ye basıyorum en son Yine C9 hatası alıyorum sildim ibotu tekrar ibotc ve ibotu bi dosyaya cıkarttım yine aynı ibotb ve ibotd yi indirmeme gerek varmı hatanın giderilmesi için

sen hangi dosyaları attın botun içine bende ibot. ve ibotC var sadece acıyorum ibotu adı şifre yazıyorum char ismi yazıyorum altını işaretliyorum resimdeki gibi C ye basıyorum sonuç C9 Error sen hangi ibot dosyalarını atmıştın ?

Geri