• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bot çalıştı fakat çarı göremiyorum client açık diye göstermiyo fakat çar kasıyo bu sorunu nasıl halledebilirim?

bot çalıştı fakat çarı göremiyorum client açık diye göstermiyo fakat çar kasıyo bu sorunu nasıl halledebilirim?

otomatik giriş ayarlıyken clientless açınca dc olunca botu kapatırsan bot görünmeyecek şekilde tekrar girip çarı kasabiliyor. görev yöneticisinden botu kapat sonra aç.

Bak bende şuan iBot kapalı.. Ama açık gözüküyor + kasıyor Resim:
adszzkyh.png

benim derdime çare bulabilecek yokmu charları kasıcam ama clientless açmam lazım ama 2 den fazla char sokamıyorum :(

bu arada eğer bir faydası olacaksa işletim sistemi windows server 2008

benim derdime çare bulabilecek yokmu charları kasıcam ama clientless açmam lazım ama 2 den fazla char sokamıyorum :(

bu arada eğer bir faydası olacaksa işletim sistemi windows server 2008
sorunun ne kardeşim söyler misin açamıyorsun ama hata veriyomu, ne yazıyor ?

sorunun ne kardeşim söyler misin açamıyorsun ama hata veriyomu, ne yazıyor ?

sorunum
Merhaba ben ibot clientless ile dün çok sayıda char açabiliyodum fakat bugün 2 den fazla açamıyorum neden olabilir açmaya çalıştığımda "unhandled joymax server error - 08" yazıyor

ve işletim sistemi dediğim gibi windows server 2008 yani anlayacağın vps de açmaya çalışıyorum kendi pcmi uzun süre açık bırakamadığımdan var olan vpsm de açmayı denedim ve bu sorunla karşılaştım

sorunum

ve işletim sistemi dediğim gibi windows server 2008 yani anlayacağın vps de açmaya çalışıyorum kendi pcmi uzun süre açık bırakamadığımdan var olan vpsm de açmayı denedim ve bu sorunla karşılaştım

Başka kullanıcılarda vps de denedi çalıştıran pek görmedim o yüzden çalışmaması normal oabilir.

[NOT]MAX 10 char acılıyor sınırsız degıl xD.....[/NOT]

-Clientless olarak girdigimizde. DC yersek otomatik girermi.
-Girmesi için ne yapabiliriz( Bat dosyası haricinde ( Auto Relog hatası veriyor bat ile girerken ) )

-Clientless olarak girdigimizde. DC yersek otomatik girermi.
-Girmesi için ne yapabiliriz( Bat dosyası haricinde ( Auto Relog hatası veriyor bat ile girerken ) )

3637.png

auto recon : dc yediğinde tekrar servere baglanması için
auto relog : baglantı kurulduktan sonra id pw ile chara girmesi için

tek tıkla kasmaya ayarlamak için :

- ibot.exe dosyasının kısayolunu olustur
- kısayola sağ tıklayıp özellikleri seç
- hedef kısmındaki yolun en sonuna şunları ekle

SN:server_no SU:id SP: pw AS:char_name AB:1 AC:20000 CL

SN : giriş yapılacak serverin numarası
SU : giriş yapılacak charın idsi
SP : charın pwsi
AS : login olduktan sonra seçilecek charın adı
AB : 1=login olduktan sonra otomatik charı seçip kasmaya başla, 2=login olduktan sonra char gir ancak kasmaya başlama
AC : başarısız girişten sonra tekrar bekleme süresi
CL : clientless modda giriş yap

daha fazlası için ibot\ibot_necessities\ibot_commands.txt

----------

[NOT]MAX 10 char acılıyor sınırsız degıl xD.....[/NOT]

3922.png

yanlıs hatırlamıyorsam max 30du o sayı. ram yetmediğinden daha fazla açamıyorm

old clientless version diyor niçin

----------

1.1.5 te bota start verdiğimiz gibi dc yiyor 1.1.4 te otamatik giremezmi

----------

yaw tamamda clientless olarak giriyoruz show client yok hemen gizleniyor oyun nerede oldugunu bulamıyorum

old clientless version diyor niçin

----------

1.1.5 te bota start verdiğimiz gibi dc yiyor 1.1.4 te otamatik giremezmi

----------

yaw tamamda clientless olarak giriyoruz show client yok hemen gizleniyor oyun nerede oldugunu bulamıyorum

sro clientinin sürümü yükseldiği için yeni bot sürümü gerek. Buradan en son sürümü indirebilrisin.
dc olayı içinde eski ayarların varsa sil öncelikle. sonra normal olarak girip üstündekileri bankaya at. botla girip ayarlarını yap
clientless modda charı göremezsin. görmek istiyorsan Run Client diyip girmen gerek

Geri