• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Login olmaya çalışırken gelen hata :(
Oyuna bakıyorum dissconnect diyor login sayfasında :((( (Elden tek tık giriyor.)
ekrnts.jpg

Son düzenleme:
bi sorum olcak:birini clientli olarak biriinide clientless olarak oto relog hazırladık mı oto reloglar çalışır demi?

bana botun linkini verir misiniz bi türlü bulamadım

Merhabalar,ben gösterilen herşeyi yapıyorum.Clientless ile giriyorum fakat DC olduğunda otomatik giriş yapmıyor..Çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin :beerAyrıca sitede yeni ibot çalıştırma konusu var orada HS SERVER media patcher falan var,ben onları hiç yüklemeden loader ile giriş yapabiliyorum..Kafam çok karıştı,yardımlarınızı bekliyorum.

Ben harita arıyom nerden bulabilirim ? Map leri bi bulsam tamam

Yaa bu clientless de kendi çarımı reslemek istiyorm olmuyo reslemiyor yardımcı olabilecek biri varmı ? varsa lütfen

----------

bi tane normal srodan giriyorum diğerinide clientsiz giriş yapıyorum..Resleme bir türlü olmuyor yardm edin :/

ibotu çalıitırmak için her program yüklü ve gereken herşeyi yaptım ancak sıra loaderi açmaya gelince windows bir sorunla karşılaşıyor ve loaderi kapatıyor hata raporu gönder diyor windows xp kullanıyorum acaba neden böyle bir hata verebilir başka bir loader kullanma şansım var mı bana bir yardımcı olur musunuz

abartisiz soyluyorum. saniyesi saniyesine 2 dakikada bir DC yiyorum. sorun sizce neyden kaynaklaniyor?

ready to login çıkıyor ya sizde bende old clientless versiyon diyor neden olablir??

Geri