• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok teşkür

----------

bende login type kısmı yok nedne acaba clientles acamıyorum

Client mod ile girip Clientless atmak mümkün mü? Mümkünse anlatırsanız çok sevinirim

Soruma cevap alamadım.. Önce client mod ile girip sonra herhangi bir işlem ile clientless moda geçebilir miyim????

ya çar oyuna giriyo ama bn göremiyorum nasıl oyuna gircem..?

----------

açtığın çarları görebiliyonmu bnde çar açılıyo ama göremiyorum ..S

----------

7 saate yakın 9 çhar kasıyorum birtek dc yok pc jet gibi :D

anlatım güzel olmuş mu mod abiler? :D

açtığın çarları görebiliyonmu bnde çarlar oyuna giriyo ama ekrana çıkmıyo..:S

ya çar oyuna giriyo ama bn göremiyorum nasıl oyuna gircem..?

----------

açtığın çarları görebiliyonmu bnde çar açılıyo ama göremiyorum ..S

----------

açtığın çarları görebiliyonmu bnde çarlar oyuna giriyo ama ekrana çıkmıyo..:S

clientles diyo yani çarı göremezsin ...

----------

yeni versiyonu 99c yi indir

usta ben indirdim olmadı .. bu sefer hepsini indirdim a b c ne varsa ama yine old version hatası veriyo :S

ben herşeyi yapıyorum c9 error diyor c ye bastıktan sonra server giriyom ıd pass giriyorum yukarı do nothing ıdle seçili charecter ismini giriyorum olmuyo resim koydum yardımcı olursanız sevinirim ...

asdasdgv.png

----------

yanlış bişey mi yapıyorum yapıyorsam nedir ??? yardımcı olursanız sevinirim :) ??

Serverlar fll olduğunda servera auto deneme varmı peki?

çarı görmeden nasıl götürcez kascağımız yere scriptlemi ??

Son düzenleme:
Geri