• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
edx loaderle clientli açabilirsiniz clientless 1den fazla olunca açılmıyor.

bir sorun olduğunu sanmıyorum 89b kullanıyorum ve 7 char açık şu anda clientlessden

demekki 89c versiyonunda sorun var. clientlessle fazla açmak isteyenler 89b versiyonunu kullansınlar.

ben 89b yide 89cyide denedim ikisindede old clientless çıkıyo

----------

iBot v1.0.89 b ve c olmayan versiyonu indirdim oldu

----------

peki bişe sorcam sw doluysa girene kadar dener dimi şuan deniyorda

ben 89b yide 89cyide denedim ikisindede old clientless çıkıyo

----------

iBot v1.0.89 b ve c olmayan versiyonu indirdim oldu

----------

peki bişe sorcam sw doluysa girene kadar dener dimi şuan deniyorda

net bağlantında lag olmadığı sürece dener tt gibi bi kurumun varken dener ama sen yinede kontrol et :D

Kardeş herşey qzl oluyoda Sro client gelmıyo bunda nasıl kasılcak bu ?? herşeyi dedin gibide yaptım
adsztf.png

Kardeş herşey qzl oluyoda Sro client gelmıyo bunda nasıl kasılcak bu ?? herşeyi dedin gibide yaptım
adsztf.png

Kardeşim :) Zaten Clientless demek Clientsiz Silkroad Demek :) Herhangi Bir Client Açılmasını Bekleme Login Succesfull Yazmış İse Çar Oyunda Demektir Sen Zaten İlk Olarak Normal Girip Ayarlarını Yapacaksın Ondan Sonra Clientless Bağlanıp Çarı Bota Bırakacaksın :)... Clientless in amacı clientsiz kasmaktır bekleme yani bişey açılmaz :D

kardeş yapıyom mp1 fln yazıyo etrafdaki canvarlar ismini qösteriyo nese ben clientli denım 1

yeni sürümünde kalktı galiba değilmi old clientless version hatası veriyor çünkü

kalkmadı arkadaşlar v281 de giriyordu şimdi kullandığın sro sürümü v282 bot güncellenmesi gerekiyor kalksa use clientless diye bir bölüm olmaz :D

inş kalkmamıştır bende giremiyorum dün akşam girdim clientlesden ama şimdi giremiyorum bı update geldi 182 oldu ahmed2 arkadaşın dediği gibi galiba botun güncellenmesi gerekiyor.

Arkadaşlar bot neden çalışmıyor OLD CLİENT hatası veriyor acaba güncelleme mi lazım tekrar 1.282 ??? için şuanda bot çalışmıyor bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi lütfen

Geri