• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Clientless Kullanım Rehberi [Resimli Ve Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmed2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar saçmalamayın lütfen bende ibot kullanıyom ama bunun 1.85 ide 1.85b side 1.85 c side sürekli dc veriyo oyuna giriyorum 30 saniye sonra dc veriyo olay bu yakında adı değişecek dcbot olucak hiç kimse yazmasın benim botum vermiyo diye benimki verdikten sonra senin botunu ne yapayım

buda benim arkadaşa kanıtım
bot1g.jpg

total DCs 0
startup 10.02
ve saat şu an 00.39

Son düzenleme:
aynen bende bi zaman böle çok dc yiyordum pcye ni format attım sonra cok az dc yemeye basladım su günlerde bile 24 saat dc siz kastıgımı bilirim :D dc olsada oto login var nasılsa ama :d pcye format atmanı öneririm.. Ve eksik programlar varsa onları kurmanı

olumsuz bir yorum görünce silmeyin eleştiri yapıyorum siliceğinize yetkili arkadaşlar sorunu giderse sorun kalmıcak

bak ahmet efendi saygınlığım kendime yeter bu 1 kibar konuşup konuşmamayı sanamı sorucam bu 2 senin hayatında göremiyeceğin pc ve donanım bende var buda 3 ben botu karalamıyorum sorunu söylüyorum buda 4 hadi şimdi dikkat et kendine

bak ahmet efendi saygınlığım kendime yeter bu 1 kibar konuşup konuşmamayı sanamı sorucam bu 2 senin hayatında göremiyeceğin pc ve donanım bende var buda 3 ben botu karalamıyorum sorunu söylüyorum buda 4 hadi şimdi dikkat et kendine

bak güzel kardeşim bu forumda sadece sen ve ben yokuz bir sürü insan burdan birbirlerine yardımlaşıp sorunlarına çözüm buluyorlar ben senin pc veya donanımına kötü demedim kötüyse değiştirerek sorunu çözelbilrsin dedim tabiki bana sormucaksın ama benim senin hakkında düşüncelerimi değiştiremessin kimsenin aldığı teşekür ve post benim için önemli değil insan insandır ben seni kırdıysam istemeyerek yapmışımdır o yüzden kusura bakma

bot meselesine gelince kullanmak zorunda değilsin ama o ilk mesajını insanların saçmaladığını düşünerek değil de kendi yaşadığın problem olarak dile getirseydin kimse bundan rahatsız olmazdı yukarda gördüğün resim deki 10 saati aşkın bi süredir bende 3 çhar kasan bir bot sende 30 saniye bile kasmıyorsa insanları saçmalamakla suçlayamazsın

sana bir çözüm önerim var ibotun içindeki map adlı klasörü tamamen silip oyuna girmeyi dene

ayrıca flood yapmak forumda yasaktır.!

Son düzenleme:

ben eskiden ibot kulaniyodum ve eskiden 12 car kasabiliyodum bu clientless sayesinde simdiyse 9 tane aciyom 10 denedimi
1 hata geliyo adida ccprobar denen 1sey acamiyor diye 1 mesag geliyor 9dan fazla acmanin 1 yontemi varsa lutfen cevap yazin

1d ben 2 gund 1dc yiyom onun icin dc geliyosa pcnizde 1 sorun var demekdir ...

not: costantiopla ibot kurmayin bot hata veriyo ibot tawn scriti geri yapak istiyo 3/1 bende ve 1 gordum adamda
TSden ibot dosyasinin icinde olan constatinople scriptini deyisitiriseniz calisiyor ( ben ole yapdim duzeltim zorla )

Son düzenleme:
Stal yapmıyor bu bot yaa stal yapıyorum clıentless den stala ıtemı koyar koymaz dc:S bana stallık ıcın lazımdı bu bot:S:S

Hocam old version yazıo.. yenisi çektı mı nu ibotun

----------

yeni versiyon gelcek mi

ıyıde..clıentless.de.carınne.yaptını..qoremıoz..ks..atıolarmı.atmıolar.mı..onu.qoremıoz..bence..bu.ezık.carlar..ıcın.ıyı.yada..yuksek.carlar.ıcın.sabıt.pt.sı.olanlara.yarar.ben.81.lwlım.tek.basıma.kasıom.srueklı.ks.atıolar.sureklı.yer.deıstıtıom.o.yuzden.kulanmıyorum

Çok güzel çalışıyor fakat 2 çarımda clientlessde dc olunca tekrar girmesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Sorum olacak benim pc biraz külüstür tek clientte bile baya kasıyor.Şimdi bunu indirsem 2 client açsam 1 clientless olacak.Pc 1 client acık gibimi kasar(donar) yani?

arkadaşlar saçmalamayın lütfen bende ibot kullanıyom ama bunun 1.85 ide 1.85b side 1.85 c side sürekli dc veriyo oyuna giriyorum 30 saniye sonra dc veriyo olay bu yakında adı değişecek dcbot olucak hiç kimse yazmasın benim botum vermiyo diye benimki verdikten sonra senin botunu ne yapayım

kullanmazsın gider para verir bot alirsin.. sanki para verdinde mi isyan ediyorsun? 32 saattir 0 dc ile kasiyorum clientlesste 4 chari..!

Konu için çok teşekkür ederim. Sbot ve İbot aynı anda çalışırmı acaba.

Geri