• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cod 6 ModernWarfare 2 Multiplayer!!!

bugra1993

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2009
Puanı
0
Arkadaşlar bn oyunun kopyasını aldım ve single playeri bitirdim ama asıl oyunun zevkinin multiplayerde olduğun düşünüorm multi oyanayabilmem içn (online) hangi programları kullanabilirm yardm edersenz sevirim

Kopya COD 6 'da oynanmıyor =( bende denedım ama oynanmıyor Steam kopyalarla multı oynatmıyor..

evet kopyalarla oynayamıyoruz illa orjin aldırtçaklar onada vercek paramız yok mağlesef
cod 2 akar ozaman dimi arkadaşLar x))

xf kullan .. birkaç kişiyle ortak ol öyle al cd yi daha ucuza gelir

Bende giremiyorum :(
xf xfire hamachi flen diorsunuz o iş nasıl olacak ben şimdiye kadar hiç öle multi oynamadım
anlatacak varsa lütfen yardım.

1. COD6 Değil ===> COD: Modern Warfare 2
2. COD6 Modern Değil.Vietnam Savaşını Konu Alacak!!!
3. Oyunun Orjinalini Almadan Online Oynayamazsın!
4. İnternetteki Cracklere KAnma 1-2 Gün Oynarsın Yine Kapanır!
5. Cracklerin Bir Çoğu Virüs,Trojan,Keyloger
6. Tavsiyem Oyunu Satın Al.(Ben Öyle Yaptım.)Karşılığını Kat Kat Alıyorsun Zaten!

şu 4 maddende yanlıs=)

2. COD 6 Modern Warfare 2 COD 4 'ün devamı oldu
3. Orjinal almadan gayet guzel oynuyorum.. [Bıraktım ama sarmadı]
4. Hiç kasmadan 1 ay oynadım crakle.. [Hala da oynuyordu ama ben bıraktım]
5. KasperSky NOD 32 Avira gibi virüs programları virüs bulmadı

Byler blki bilmiyosunuz ama bu Call of Duty Moder Warefare 2 oyunu Call of Duty Modern Warefare gibi online Xfire dan oynanmıyo!!!
Multi oynamak için normalde Steam programı gerekıyo çünkü Activision Valve şirketi ile anlaşmış.Bu yüzden hiçbir korsan oyun çalışmıyo.Steam'i yukleyip yinede oynamaya çalışırsanız Steam sizden arkadaş eklemek için orjinal bi oyun almanızı isteyecek bu yazden bu İnfinityWard işi bozuttu. Multidede ayrıca CoD 4 teki gibi serverlar yok CoD MW 2 nun sistemi tamamen arkadaşlarınıza bağlı arkadaşınız yoksa :D oyun kuramas ( kurarsınız ama tek başınıza mal mal dolaşırsınız mapte :ko) ve oyuna giremezsiniz.
Benim diyeceklerim bu kadar.
Herkese iyi oyunlar:D
(Bu kadar ayrıntılı bilgiyi bilmemin sebebi internette çok araltırmamdır.Çünkü bendede korsan oyun var :hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::pro
yardımcı olabildiysem ne mutlu!:alkis

aga cod 6 multı oynanmıyo bnce cod 6 yerine cod 4 de dvm et :D cod 4 daha gzl

şu 4 maddende yanlıs=)

2. COD 6 Modern Warfare 2 COD 4 'ün devamı oldu
3. Orjinal almadan gayet guzel oynuyorum.. [Bıraktım ama sarmadı]
4. Hiç kasmadan 1 ay oynadım crakle.. [Hala da oynuyordu ama ben bıraktım]
5. KasperSky NOD 32 Avira gibi virüs programları virüs bulmadı

cod6 modern warfare 2 diye bir oyun yok arkadaşım. oyunun adı Call of Duty : Modern Warfare 2 .Call of duty 6 daha çıkmadı

CAll Of Duty 6 denilmesi oyunun altıncı serisi olmasıdır Modern Warfare 2 oyunun gerçek adıdır World At War a da 5 diyoruz en son call of duty'nin 5inci serisi Call Of Duty 5 diye yer aldı ondan sonraki seri yani Modern Warfare 2 seri adıyla değil daha çok oyun adıyla anılmaya başlandı ama buna alışamayanlar hala 6 diyor Vietnam falan olayıda Black Ops da yer alıyor (ona da 7 demeyin sakın) :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

artık cod mw2 online oynanabiliyor alteriw.net sitesinden gerekli dosyaları indirmelisiniz. Oyunun orjinal olmasına gerek yok.

Geri