• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cod 6 ModernWarfare 2 Multiplayer!!!

Arkadaşlar, multiplayer çoktan private server olarak çıktı fakat crack vb. türden dosyaların paylaşımı yasak sadece

alteriwnet olarak google da arayınız. Freshinstall ve Patch kurarak steamsiz bir şekilde private server üzerinden oynayabilirsiniz 0 lagla. Çok lag olmuyor, yine ülkeler arasındaki farkın verdiği laglar oluyor. :)

@Edit;

Fakat sorun o ki çok fazla

-External Box ESP Hack
-Aim bot
-70 LvL Prestige 10 Hack

ve benzeri hileler bulunuyor. Şimdi kimse kullanmasa oyunun olanakları ile çok zevkli olacak ama hile kullanmadan iyi skor yapmak çok zor ki bu da hırs yaptırıyor insana, hile kullanmayacaksanız oynamayın derim çünkü her oyunda hile var, bu yüzden oyunu bıraktım.

aga CAll of Duty 6 = CAll of Duty Modern Warefare 2 oluyo Bu kısaltma İnfinitiyWard 'ın resmi sitesinde yeralmaktadır.

Call of Duty 6 diye bir oyun yok ! :ent:saw: Modern Warfare 2'dir kendileri call of duty 6 değil

crysis warhead e de crysis 2 mi diyorsun ? buda aynı hesap işte .

Be geri arkadaşım benim call of duty leri bir ' den buraya kadar say bakiyim kaç oluyo sayma özürlüsümüsün matematiğin kaç.. hadi matematiği bırak anaokulunda öğretmediler mi ?

Yaa öff neyin kavgasını yapıyorsunuz arkadaşlar ? Yok COD değilmiş Call Of Duty'miş. Sen bir tanıdığına "Nerde çalışıyorsun ?" diyince, o " DSİ'de çalışıyorum" der ise sen de hemen " DSİ diye bi'şey yok ; o Devlet Su İşleri " mi diyosun abi ? Şimdi söz söylemiş olmak için birbirimizin kalbini kırıyoruz, değer mi ?
Ayrıca isteyen COD : Modern Warfare 2' der, isteyen COD 6' der ikisi sanki farklı şeylere tekabül ediyor :crw:

Be geri arkadaşım benim call of duty leri bir ' den buraya kadar say bakiyim kaç oluyo sayma özürlüsümüsün matematiğin kaç.. hadi matematiği bırak anaokulunda öğretmediler mi ?
need for speedleri sayıp most wanteda 5 6 falan mı diyosun :D:D
:D sen bildiğin gibi devam et ama insan içinde söyleme bunu gülerler sana :D:D

----------

Şuanda cod mw 2 crack ile çalışabilen multi player varmı yokmu ? :S

alterIWnet • Portal buyur kardeşim sitede gerekli açıklamalar var. aklaşık 1 gb patch indirmen lazım. ve bikaç arkadaşında dediği gibi aimbot prestige hack dizboyu .gülü seven dikenine katlanır yapcak bişey yok. Güzel bir oyuna denk gelirsen çok keyif alırsın .

Son düzenleme:
Ohoo arkadaşım kavga falan yok ortada :D Bitti gitti olay. Cod 6 sana göre mw2 olabilir bunu sen anlarsında git Infinity Ward'a sor bakalım cod6'yı . Varmıymış öyle bi oyun :D

Geri