• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CoD MW-3 AlterIWnet.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Brazemia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kardeşim anlatıcak bişe yokki, konunun başında söylediklerimin aynısını kendim yaptım ve server offline olmadığı sürece sorunsuz giriyorum. :S

BEn de aynısını yapıyorum da olmadı :S Şu an offline oldu Sw sen girebiliyomusun su an?

----------

aha girdimmmmm oleyyyyyyyyyyy :d tamm kardeşim sagolasın :D

Ben ilk çıktığında indirmiştimde bağlanmıyor anlamadım gitti

Ben ilk çıktığında indirmiştimde bağlanmıyor anlamadım gitti
Oyun hala deneme aşamasında ve tamamlanmadı. Şu anda bu tür hatalar almak mümkün ve nasıl çözüleceği hakkında bir bilgi yok. Tek yapabileceğimiz bağlanana kadar denemek. :)

----------

Server bu offline oluyor bi online anlamadım ? hep böylemi?
Oyun daha tamamlanmadığı için üzerinde oynama yapıyo yetkililer. Kapanıp açılması normal, bize düşen sabretmek :D

Girdi ama team deathmatch seçtim başka kimse yokmu oyun nası baslıcak :D

Girdi ama team deathmatch seçtim başka kimse yokmu oyun nası baslıcak :D

Steamda var bunda varmıdır bilmiyorum. :D

Options > Dedicated Servers > İkisinide yes yap menüde servers çıkar ordan girebilirsin. Ya da dediğini yapıp bekle illaki gelir biri. :D

Şu an kapandı galiba offline oldu :S attı beni

Black Ops'ta ilk zamanlar böyleydi, 7-8 aya anca düzeldi. Kapalıyken mw2 oynayabilirsin. :D

----------

Hostta sorun var galiba. Siteye girmiyo. Dünden mw2 / bo / mw3 hepsi çökmüştü iyi kurtardılar. :D

----------

Bu arada bende başladım nick Novacaine tdm-kc-dom takılıyom.

15630961.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Bu seferde böyle bi hata veriyor kafayı yicem :S

Benim Nick = Memorica :) oynayak beraber tabi girebilirsem :(

----------

Yardım edicek yokmu arkadaşlar bi yardım lütfen? ilk başta giriyodu oyuna girdim cıktım sonra girmedibu cıktı bi daha

----------

ekranalntsax.png

Yeniden patch yapmaya kalktım bu seferde böyle diyor ne oluyor anlamadım delircem ya :S:S arkadaşlar bi yardım edin lütfen ??

15630961.png

----------

Yardım edicek yokmu arkadaşlar bi yardım lütfen? ilk başta giriyodu oyuna girdim cıktım sonra girmedibu cıktı bi daha

----------

ekranalntsax.png

Yeniden patch yapmaya kalktım bu seferde böyle diyor ne oluyor anlamadım delircem ya :S:S arkadaşlar bi yardım edin lütfen ??
Kardeşim oyun daha yeni çıktı ve kimse hataların nasıl çözüleceğini bilmiyor. Alteriwnet ekibi bile oyun yeni olduğu için şu anda hatalar konusunda yardım edemeyiz diye duyuruda bulundu.

15630961.png

----------

----------

ekranalntsax.png

2. hata için iw5mp ' den gir oyuna. İlk hata ise oyun bozuk sanırım kimsede girmiyor...

Kötü oldu ya tekrardan patch bile yapamıyorum :S

----------

mw3.mp.exe yi upload edebilecek varmı sadece exe yi ? o kayboldu bnm

Olduuuuuuuuuuuuu
yaptımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yeahhhhhhhhhhhhhhhhhh
mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

----------

Nick Memorica pm atın :D

Geri