• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantinople FW / MisyonDB / Enjoy

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fasy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fasy

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Eyl 2012
Puanı
5
dgtf13.png

Evet Beyler Cons fw ekli db SORUNSUZ
-Max Cap 120 CAP
-Max Skill Mastery Cap 120 CAP
-Max Pet Level Cap 120 Cap
-Cons, Hotan, Bandit, Jangan FTW Ekli
-13 DG Silahlar Ekli / Sorunsuz
-Forgotten World Çalışmakta
-8, 9, 10, 11, 12 DG Stonelar Ekli / 13 DG Silahlar 12DG Olarak Gözükmektedir!
-Yeni Petler Ekli
-Yeni Binekler Ekli
-Jupiter Ekli
-Jupiter Odaları Ekli Ve Çalışıyor

Oyundan Fotoğraflar : bla bla bla

10nf5fn.gif

Alıntı Konudur.

DataBase Link Alternatif : www.multiupload.nl/YUEZA59KYQ

Full Client Link Alternatif :
www.oyundanbiri.com/kaiser/kaiser.rar

10nf5fn.gif

Bir Teşekkuru Çok Gormeyin..

Fasy

Son düzenleme:
Sorunsuz dediğin serverda cos kalesi çalışmıyor ayrıca kaiser sro misyon db ile kurulmadı onuda belirteyim. Bunun yanında benim linklerimi kullanıyorsun terbiyesizlik yapıyorsun. Oyundanbiri

Arkadaşlar bu geçen gün farklı bir konuda Ottoman tarafından verilen ve karanın bir hosting firmasına sattığı Maxigame v2 databasedir.
isim vermeyeceğim ilgili firmanın clienti uyar bu db ye.
Maxigame v2 bekleyenler boşa bekemesin kara db yi sattığı için çıkmayacaktır, çıksada uyduruk bir şey ile geçiştirilecektir, avutmayın kendinizi, bunu çekin kullanın.

Bu Database Ye Uygun Full Client Verirmisiniz Full CLient Linki Çalışmıyor

DB daha önce paylaşıldı ve hosting şirketinin itirazı üzerine forumdan kaldırıldı. Ben de aynı şekilde kaldırılmasını talep ediyorum. Biz bu DB'yi para verip kullanıyoruz, kimsenin paylaşmaya hakkı yok.

#Bildirildi.

DB daha önce paylaşıldı ve hosting şirketinin itirazı üzerine forumdan kaldırıldı. Ben de aynı şekilde kaldırılmasını talep ediyorum. Biz bu DB'yi para verip kullanıyoruz, kimsenin paylaşmaya hakkı yok.

#Bildirildi.

joymaxda o dosyalari para verip kodlatiyo kimsenin kullanmaya hakki yok
adam ileri zekali ya

O Joymax'ın sorunu. Hackleymeseydi veritabanlarını, açık vermeseydi hiç. Peki Pk2 editörler sızıntı olmasaydı siz şimdi vsroyla uğraşıyor olur muydunuz? DB zaten paylaşılacak olsaydı KaRa paylaşırdı.

O Joymax'ın sorunu. Hackleymeseydi veritabanlarını, açık vermeseydi hiç. Peki Pk2 editörler sızıntı olmasaydı siz şimdi vsroyla uğraşıyor olur muydunuz? DB zaten paylaşılacak olsaydı KaRa paylaşırdı.
Konuştukça batıyorsun ozamanda DByi satan hackletmeseydi veya açık vermeseydi ;)

dostum verdiğin paraya yan derim bu db paylaşıldı ve sen parayla kullanıyorsun :D

Geri