• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantinople FW / MisyonDB / Enjoy

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fasy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çeken çekti bile linkleri bro :) neyin kafasındasın yanı kısaca birşey diyeyim ben bunu dırek alıntı yaptım kaldırılmasını cok ıstıyorsan buyur ben kaldırayım onemli değil . sen ınsanların emeklerını calıyorsun oda var ? cytotec ve umarımkı sen buna para vermedın kendın ındırdın başkasında olmasını ıstemıyorsun bundan adım gıbı emınım. sımdı çık gıt.

Merhaba Öncelikle.
Firmamızın Ürünlerinin Bu Kadar Begenilmesi Oldukca Güzel
Sunu Belirtmek İsterimki Db Ve Clientte Buglar Mevcuttur.Bunları Sadece Firmamız Fixler.
Ayrıca Yanlıs Client Paylasılmıs.
Reklamımızı Yaptıgı İçin MaxiGame Platformunu Teşekkür Ediyoruz.
Misyon Hosting

zaten denemeni istemem firma bile fixleyemiyor bugları bide yazmış fixlerix diye bilmiyorsun fixlemeyi kimi kekliyorsun

Geri