• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Corona Virus (Covid-19) Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1 milyon test ! Allah sonumuzu hayretsin. 700 bin kişinin %12 si Hasta bunlarında %20 ölümle mi sonuçlanıyor ?

Valla orası karışık abi ne sen sor ne ben söyleyim.

Pc543z.png

rX0Xey.png

Son günlerde vaka sayıları 4xxx'li rakamlardan tekrar 3xxx'lere düştü, test sayıları yükselirken vaka sayılarının azalması umut verici.

Bakalım inşallah karantina bitince herkes sokağa fırlayıp tekrar bir zincirleme olay oluşturmaz.

ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) belirtileri listesine yenilerini dahil etti.

CDC internet sitesinde “Koronavirüs belirtileri” başlığı altında yer alan listede şu ana kadar yüksek ateş, öksürük ve nefes darlığı olmak üzere 3 belirti yer alıyordu.

Daha sonra listeye üşüme, yorgunluk hissi, kas ağrısı, baş ağrısı, boğaz ağrısı ve tat veya koku kaybı olmak üzere 7 belirti daha eklendi.

Ayrıca acil tıbbi müdahale gerektiren dört durum belirtildi. Bunlar nefes almada zorlanma, göğüs bölgesinde geçmeyen ağrı veya baskı hissi, bilinç karışıklığı ve siyanoz.

Bakalım inşallah karantina bitince herkes sokağa fırlayıp tekrar bir zincirleme olay oluşturmaz.

İlk sokağa çıkma yasağındaki gibi bi panik ortamı oluşmadığı sürece zannetmiyorum artık. Koronayla yatar, koronayla kalkar olduk iyi kötü herkes bilinçlendi sayılır artık.

Hakkımızda hayırlısı beyler. Umarım tez zamanda şu illetten kurtuluruz.

Teste girenler sigara içiyorum demesinler o test çubuğunu beynine sokuyorlar uyarıyım :grin Haftada bir teste giriyorum sıktı artık bitsede kurtulsak artık

Youtube da bir video izledim. İnsanlar kuyrukta beklememk için geri dönüyorlar diyor. Vaka sayısınız azlığı bunun için demeye getiriyor . Ne kadar doğrudur tartışılır.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil :D

Geri