• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Legend - 100 Cap - 15x PvE/Job

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sarkolata
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cavedeki mob bugu hala devam ediyor ve patchden sonra eğer partideysen reverse haritasını açtıktan sonra direk oyundan atıyor.

☺MaxiGame☻;35577101' Alıntı:
Cavedeki mob bugu hala devam ediyor ve patchden sonra eğer partideysen reverse haritasını açtıktan sonra direk oyundan atıyor.

O mob işine bakacagiz tekrar ama, reverse haritası mevzusu patchten önce de vardı; mbottan kaynaklanıyor o. Düzeltemedik çünkü clientta bir sorun yok..

Silk almayi düşünüyorum da gördüm nasıl alındığını öğrendim :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silk almayi düşünüyorum da gördüm nasıl alındığını öğrendim :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam ne demek istediğinizi anlamadım ama, maxigame üzerinden alabilirsiniz.
Edit: Yukardaki mesajı yazan sizdiniz tamam şimdi anladim. :)

Oyunda zorluk mükemmel olmuş, + basmak çok zor ve iyi olmuş fakat elixirler çok pahalı, 7.5m değilde 1m yapılamazmı zaten +5 basamıyorum en azından daha çok şansımız olur tabi bu benim düşüncem :)

☺MaxiGame☻;35579484' Alıntı:
Oyunda zorluk mükemmel olmuş, + basmak çok zor ve iyi olmuş fakat elixirler çok pahalı, 7.5m değilde 1m yapılamazmı zaten +5 basamıyorum en azından daha çok şansımız olur tabi bu benim düşüncem :)
Cıvımaması için böyle, yoksa diğer serverımızda +22ler de var :D

Oyunda Key Of lar ne işe yarıo nerede kırdırılabilir Somlar moblardan düşüyomu ve battle arena açılmıyor arena coinleri nasıl toplıcaz cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Oyunda Key Of lar ne işe yarıo nerede kırdırılabilir Somlar moblardan düşüyomu ve battle arena açılmıyor arena coinleri nasıl toplıcaz cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Keyler işe yaramıyor ama kaldırılamıyor da. Görmezden gelin.
SOMlar moblardan düşer evet. SOM silah hariç. Kıyafet takı vsr düşer.
Battle Arena gerekli kişi sayısına ulaşmaz ise açılmaz.
Arena Coinleri 100 Lv Uniquelerden ve CTF den de elde edebilirsiniz.

Keyler işe yaramıyor ama kaldırılamıyor da. Görmezden gelin.
SOMlar moblardan düşer evet. SOM silah hariç. Kıyafet takı vsr düşer.
Battle Arena gerekli kişi sayısına ulaşmaz ise açılmaz.
Arena Coinleri 100 Lv Uniquelerden ve CTF den de elde edebilirsiniz.

Somlar hangi moblardan düşüyor ? bu arada çok iyi sw yapmışsınız helal olsun

----------

Son düzenleme:
Bu oyunda ki bi kaç arkadaşınıza iyi itemler vermişsiniz helal olsun oyun açıcalı 1 ay olmuş ama adama 3 tane moon silah yapmış +10 sheild blade glavie setini saymıyorum bile arkadaşlara böyle itemler veriyosunuz sonra gelip adamlar bize kafa tutuyo sanki 5 ay önce oyuna başlamışlar şuan bile arena açılmıo kişi sayısı olmadıgından adam 3 moonu almak için 1200 arena coin 1500 jop point i nasıl topladıgını açıklar mısınız ?

gülüceğine bana bunu açıkla açıklayabilirsen rakamlarla konuştum ben şimdi bile arenaya gidilmio bu sw 1 ay oldu açılalı nasıl toplanıo bunlar

Arkadaşım kanıtın var mı yok ? Kuru gürültü yapıp da insanların keyfini kaçırmaya gerek yok.
1 ay olmuş diyorsun, bazı serverlerde 4 günde full +7, +8 set yapanlar var, adam kasmıştır düşürmüştür.
Creddy kendini kanıtlamış bir oyundur, kanıtın varsa GM'nin item verdiğine dair öyle yorum yaparsın.
[MENTION=11381]sarkolata[/MENTION]

Geri