• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Legend EU || EU ONLY || 100 CAP || 10x PVE/JOB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madem ch yok potların saniyelerini 0 yapın ch gibi rekabete gel sonra :)

Ben her saniye pot basan bir warrior düşünemiyorum :)

----------

Arkadaşlar bu arada, lütfen eu yu açıp tekrar koymuş diye bir olay yok öyle bir düşünceye kapılmayın; chden ders alıp sorun yaratan birsürü SİSTEMATİK değişiklikler yaptık.

Ek olarak bu serverın BP-Creddy ile beraber açılacak olan serverla HİÇBİR alakası yoktur.

Black Pearl'in yeni açılacak olan serverından tamamiyle bağımsız bir serverdır arkadaşlar. Black Pearl'in açılacağı server konusu kendi bölümünde olacaktır. Kafalarda soru işareti kalanlar için belirttim. Creddy ekibine de başarılar dilerim yeni serverından ötürü :)

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

http://imgim.com/sarkoplatacreddy.jpg

Arkadaşı tanımıyorum, başka bir forum sitesinde yazdığını aynen sizlere iletiyorum.
Cevap verdiğim kişi bu sunucuda aylarca oynayıp, kural ihlali sonrasında onlarca kez uyarılmasına rağmen banlandığı için, telefonlarla tehdit mi dersiniz, yok seni yaşatmam, kadıköyde bulacağım seni vsr. tarzı ithamlarda bulundu. Ardından açılan 3 serverımızda oynayabilmek için özür dileyip sonra tekrar aynı şeyi yaptı. Bir numaralı şahidim de @tombalaci_46 olacaktır burada. Kendisine de dadandı.

Bu yazının sana neden bu kadar dokunduğunu ise anlamış değilim. Onun yazdığı terbiyesiz şeylere karşı terbiyemi bozmadan onu deli edecek yazıyı yazdım ben, keşke bunu koyarken onun diğer mesajlarını da koysaydın. Gerçi epvpdeki modlar doğru olanın kim olduğunu bildiğinden o terbiyesizin mesajlarını kaldırdı.
Bak burada moderatör yetkisine de sahibim ama yazdığıma dair hiçbir çekincem yok. Varsa başka öğrenmek isteyen sorabilir.

İyi akşamlar.

Sizinle herhangi bir problemim yok, diğer arkadaş ile zaten ilgilenmiyorum. Siz server sahibisiniz. Ben sıradan bir üyenin yazdıkları ile ilgilenmiyorum.
Anlayamadığım şu, bu işten para kazanıyorsunuz. Yani bizlerden, üstüne de "enayi" damgası yiyoruz. Madem arkadaş ile problemleriniz var bunu genelleme yapmadan dile getirmek zorundasınız. Siz bu mesajınızda biz oyunculara enayi dediniz mi, demediniz mi? Cevap verilmesi gereken nokta budur. Diğer arkadaş ile olan konuşmalarınız yada yaşanmışlıklarınız değil beni ilgilendiren kısım.

Sizinle herhangi bir problemim yok, diğer arkadaş ile zaten ilgilenmiyorum. Siz server sahibisiniz. Ben sıradan bir üyenin yazdıkları ile ilgilenmiyorum.
Anlayamadığım şu, bu işten para kazanıyorsunuz. Yani bizlerden, üstüne de "enayi" damgası yiyoruz. Madem arkadaş ile problemleriniz var bunu genelleme yapmadan dile getirmek zorundasınız. Siz bu mesajınızda biz oyunculara enayi dediniz mi, demediniz mi? Cevap verilmesi gereken nokta budur. Diğer arkadaş ile olan konuşmalarınız yada yaşanmışlıklarınız değil beni ilgilendiren kısım.

Hayır oyuncularıma enayi demedim. Ben 5 kuruş bağış yapmayan Mısırlıların oynadığı PVP1 sunucusunu 2 yıldır açık tutuyorum. PVP1 geliri giderini zor karşılıyor bazı aylar çıkarmıyor bile. Başımın üstüne koyar minnet duyarım bağış yapan adama.

Sen resmi öyle bir koymuşsun ki, şu havaya bürünmüş, diğer konuya da koydular:
Arkadaşım bana "vay ib*e kanka para lazım dimi hehahao" diyor da sanki, ona "he ya enasi parası yiyecez" diye samimi cevap veriyorum.

Tekrar söylüyorum aylarca bizim serverımızda oynadı, yüksek miktarda da para harcamıştı, 500TL falan olabilir bilmiyorum miktarını. Bizi de tanıyor; tanıdığı bildiği MSNimiz yani öyle bir samimiyetimiz yok. Yine de bu kadar yardımcı olan bir kişiyi TL ile item satmaya çalışırken UYARDIK, dinlenmediği için banlandı ve o günden beri gördüğün gibi hala delirmiş vaziyette. Yazdığı mesajlardan anlamış olman gerekiyor zaten.

Ben ise onun seviyesine inmeden ona yetecek cevabı verdim "biliyorsun enayi parası severim" diye, onun kendine enayi dedim yani, biraz daha çıldırsın diye.
Seni ilgilendirdiği için yazmadım zaten bunları, neden böyle bir cevap verdiğimi anlayasın diye. Bu kadar hakareti falan yedikten sonra bir enayi lafının çok daha fazlasını da hak etti ama işte..

TLDR. Enayi lafı ona denen bir laf. Adam gibi hiçbir oyuncumu enayi yerine koymam, aksine minnet duyarım yardımcı olduğu için bize. Biz de eğlenmek için bir sürü oyuna para döktük hala da yapıyoruz. Ordaki enayi lafının başkalarına kastı yoktur.

Saygılar.

Hayır oyuncularıma enayi demedim. Ben 5 kuruş bağış yapmayan Mısırlıların oynadığı PVP1 sunucusunu 2 yıldır açık tutuyorum. PVP1 geliri giderini zor karşılıyor bazı aylar çıkarmıyor bile. Başımın üstüne koyar minnet duyarım bağış yapan adama.

Sen resmi öyle bir koymuşsun ki, şu havaya bürünmüş, diğer konuya da koydular:
Arkadaşım bana "vay ib*e kanka para lazım dimi hehahao" diyor da sanki, ona "he ya enasi parası yiyecez" diye samimi cevap veriyorum.

Tekrar söylüyorum aylarca bizim serverımızda oynadı, yüksek miktarda da para harcamıştı, 500TL falan olabilir bilmiyorum miktarını. Bizi de tanıyor; tanıdığı bildiği MSNimiz yani öyle bir samimiyetimiz yok. Yine de bu kadar yardımcı olan bir kişiyi TL ile item satmaya çalışırken UYARDIK, dinlenmediği için banlandı ve o günden beri gördüğün gibi hala delirmiş vaziyette. Yazdığı mesajlardan anlamış olman gerekiyor zaten.

Ben ise onun seviyesine inmeden ona yetecek cevabı verdim "biliyorsun enayi parası severim" diye, onun kendine enayi dedim yani, biraz daha çıldırsın diye.
Seni ilgilendirdiği için yazmadım zaten bunları, neden böyle bir cevap verdiğimi anlayasın diye. Bu kadar hakareti falan yedikten sonra bir enayi lafının çok daha fazlasını da hak etti ama işte..

TLDR. Enayi lafı ona denen bir laf. Adam gibi hiçbir oyuncumu enayi yerine koymam, aksine minnet duyarım yardımcı olduğu için bize. Biz de eğlenmek için bir sürü oyuna para döktük hala da yapıyoruz. Ordaki enayi lafının başkalarına kastı yoktur.

Saygılar.

Başta söylemeniz gereken cümleler bunlar idi. Bu cümleleri en başında yazsaydınız konuşma buralara kadar dahi gelmeyecekti. Diğer forumlarda ben size soru sordukça siz daha da pişkin cevaplar verdiniz.
Samimiyetinize inanarak diğer forum sitelerindeki mesajlarımı editledim. Buradakini de editliyorum. Mesajlar için teşekkürler, iyi eğlenceler.

Rica ederim. Epvp'de biraz sinirim tepeme geldi, affedin :sevgi2
Teşekkürler.

pvp1 serverdayım ama ne yardım edicek ne de char satan bi kişi bulabildim 87 lv de takıldım kaldım ne öneriyosun sarkolata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri