• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Crysis 3 Geliyor [Maxigame Ön Siparişlerimiz Başlamıştır]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bencede oyunlara para vermiyoruz ülke bu yüzden gelişmiyor peki bu oyunların başında durup sabah akşam oyun oynayanlar sayesindemi ülke gelişicek :(

burda kim ne derse desin herkes kendine göre haklı olucak sonunda o yüzden kimse kimseye birşey söylemiş olmayacak nede olsa kimse kimseyi takmayacak

sosyal paylaşım yeri en iyisi susmak

Ben şahsen almayı düşünüyorum.Parayı denkleştirir isem alacağım.Şuda var.Türk oyunları pek yaygın değil malesef.Daha sonrasında bu tür oyun yani dublaj vb şeyler çok süper bir şey.Ben ilk defa böyle birşeyi crysisde gördüm ve bunun yaygınlasmasını isterim.Eğer crysis satışlarını arttırırsak diğer oyunlarada elbet yansıyacak ve belkide artık oyunlarda Türkçe dil desteğide olacaktır.Bu da Türkiyede oyun adına büyük bir adım olacaktır.

Korsana ısrarla hayır ! Ülkemizin adamları kazansın onların ismi duyulsun

bu ülke pc başında oyun oynayanlarla gelişecekse ben tüm oyunları satın alabilirim bi yandan oyun yapımcıları para kazanırken

diğer yandan kaç bin kişi pc ye bağımlı kalarak hayatını yaşaması güçlük hale getirip bitki gibi olabiliyor kısacası OT oluyor

ülke böyle parayla gelişmez akılla gelişir

Sen olayın çok alakasız bir yanından bakıyorsun maalesef. Bu oyunu yapan kişiler belkide bugüne kadar türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi coderleridir. Oyun coderliği bilişim ve teknoloji alanındadır ve bu iş ile ilgilenen kişilere maddi olarak yardımcı olursak ülkemizin bilişim ve teknoloji alanında gelişmesine katkıda bulunmuş oluruz ;)

Diyelim ki sen yazılım ve coderlik okudun ve mezun oldun ve bir oyun yazıp piyasaya sürdün, herkes oyunu korsan olarak oynarsa sen bu alanda faaliyet sürdürmeye devam edebilecek misin ? hayır, arada kaynayıp yokolacaksın ve yazık olacak. Bizim neden EA Games gibi bir şirketimiz yok ? Neden Ubisoft gibi bir şirketimiz yok ? neden sürekli olarak yabancı firmaların oyunlarına türkçe dil veya yama yapması için can çekişiyoruz ? neden bu alanda sürekli oalrak yabancılara muhtacız ? Çünkü kendi değerlerimize destek vermiyoruz, sahip çıkmıyoruz varolanları da ya sömürüyoruz veya ülkeden kaçırtıp kaybediyoruz. Bu nedenle bu tür konularda sürekli olarak dışa bağımlı oluyoruz.

Eğer kendi değerlerimizin kıymetini bilip gereken desteği sağlasaydık biz yabancılara değil onlar bize muhtaç olurdu ve bize it gibi yalvarırlardı oyunlara türkçe dışında dil eklememiz için...

Sen olayın çok alakasız bir yanından bakıyorsun maalesef. Bu oyunu yapan kişiler belkide bugüne kadar türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi coderleridir. Oyun coderliği bilişim ve teknoloji alanındadır ve bu iş ile ilgilenen kişilere maddi olarak yardımcı olursak ülkemizin bilişim ve teknoloji alanında gelişmesine katkıda bulunmuş oluruz ;)

Diyelim ki sen yazılım ve coderlik okudun ve mezun oldun ve bir oyun yazıp piyasaya sürdün, herkes oyunu korsan olarak oynarsa sen bu alanda faaliyet sürdürmeye devam edebilecek misin ? hayır, arada kaynayıp yokolacaksın ve yazık olacak. Bizim neden EA Games gibi bir şirketimiz yok ? Neden Ubisoft gibi bir şirketimiz yok ? neden sürekli olarak yabancı firmaların oyunlarına türkçe dil veya yama yapması için can çekişiyoruz ? neden bu alanda sürekli oalrak yabancılara muhtacız ? Çünkü kendi değerlerimize destek vermiyoruz, sahip çıkmıyoruz varolanları da ya sömürüyoruz veya ülkeden kaçırtıp kaybediyoruz. Bu nedenle bu tür konularda sürekli olarak dışa bağımlı oluyoruz.

Eğer kendi değerlerimizin kıymetini bilip gereken desteği sağlasaydık biz yabancılara değil onlar bize muhtaç olurdu ve bize it gibi yalvarırlardı oyunlara türkçe dışında dil eklememiz için...

ümit abi 140 TL

o oyunu yapan harbiden o kadar eziyet çekmiş zaman harcamıştır ama bu oyun 1 kişiye satılmayacak

kaç bin kişi bunu oynayacak bizim insanlarımızda neden hep daha çok kazanma arzusu var

ucuza satsın

100 kişi alacağına eminim 1000 kişi alır korsana ihtiyaç kalmaz

oyunun değerimi azalır hayır Türklere indirimli yabancılara pahalı

bu ülkenin içindeki para Türkiye yi kalkındırmaz

Dışarıdan gelen para Türkiye yi kalkındırır..

Örnek vereyim

Bir aile düşün Anne Baba ve 1 çocuk

babanın cebinde 100 TL var...

bu 100 TL her gün farklı kişilerde duruyor 1 gün babada diğer gün annede ertesi gün çocukda

sence böyle eve katkı olur mu

paranın aynı ailede farklı kişilerde olması evi geçindirmez Dışarıdan gelmesi lazım ki kalkındırsın

Türk firması işe yarayan tüm kısımları Amerikanlar yapıyo Grafikerler Amerikalı :D 140 TL nin 40 Tl si Türkiyeye gelicek Crack 4 ever :P

ümit abi 140 TL

o oyunu yapan harbiden o kadar eziyet çekmiş zaman harcamıştır ama bu oyun 1 kişiye satılmayacak

kaç bin kişi bunu oynayacak bizim insanlarımızda neden hep daha çok kazanma arzusu var

ucuza satsın

100 kişi alacağına eminim 1000 kişi alır korsana ihtiyaç kalmaz

oyunun değerimi azalır hayır Türklere indirimli yabancılara pahalı

bu ülkenin içindeki para Türkiye yi kalkındırmaz

Dışarıdan gelen para Türkiye yi kalkındırır..

Örnek vereyim

Bir aile düşün Anne Baba ve 1 çocuk

babanın cebinde 100 TL var...

bu 100 TL her gün farklı kişilerde duruyor 1 gün babada diğer gün annede ertesi gün çocukda

sence böyle eve katkı olur mu

paranın aynı ailede farklı kişilerde olması evi geçindirmez Dışarıdan gelmesi lazım ki kalkındırsın

Sana 140 Tl ye oyun al diyen olmadı zaten, önceki mesajlarımda da yazdım ön siparişler her zaman pahalı olur, oyun piyasaya çıktığında fiyatları düşecektir ve elbette türklere daha indirimli olacaktır. Crysis 2 de bu böyleydi zaten. Bu tarz oyunlar yapmak senin düşündüğünden daha fazla maliyetlidir. Ama sen ancak kafayı 140 tl ye takıp konuşuyorsun. Ülkeyi kalkındırmak derken bu ve buna benzer kişilere maddi destek sağlayalım başkalarıda bundan cesaret alsın ve ülkemizde iyi coderler yetişsin demek istedim. Ama sen hala kafanın dikine gidip sadece 140 tl ye kafayı takıyorsun. Neyse bundan sonra cevap yazmam istediğin gibi düşünmeye devam et sen.

Keşke yazmadan önce konuyu okuyup anlasanız da öyle konuşsanız ne güzel olurdu.

İşte beklenen oyun geliyor ancak umarım crysis 2 kadar kısa sürmez ve karakter konuşur zira alcatraz hiç konuşmuyordu.Ve prophet konusunda türlü senaryolar dönüyor.

Ümit abi helal olsun ön siparış başlamış tabi sanada destek çıkmak için senden sipariş vericem çok yakın zamanda Ps3 alıyorum hedeflediğim oyunları aldıktan sonra siparişi vericem.Teşekkürler.

Edit:Siteden anlaşıldığı kadarıyla Ps3 için sipariş verilemiyor?

Son düzenleme:
crysis serisinin hepsini orjinal aldım ve çok memnunum+ multi olarak oynayabiliyorum bide crysis türkçe seslendirmeli olarak cıkıyor hangi oyunda bu var? bize oyunu anlamamız için türkçe seslendirmeli olarak çıkıyor fakat korsan tercih ediliyor. bide crysis 3 te sınırsız map olcakmıs korsan alırsanız ne multi oynarsınız ne bişey

---------------------------------------:)

Son düzenleme:
Bencede oyun o parayı hak eder. Çünkü Crysis 3. Hadi Gta5 olsa anlarım.Crysis daha zevkli.Oyunun videosu bile oynamış gibi yapıyor.

Geri