• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Check/Closed Gibi Sohbetler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kanka Yakında İp Ban Gelcek Diyorlar Çin İpleri Dışına Doğrumu Acaba

çözdüm galiba :D Yarın Yeni Avatar Geliyor Black Angel Wing (En Seydigim Dress) Bide Başka Var İsmini Bilmiyom Onun :D

----------

Bilmiyorum Valla Gelirse Yandık.

----------

Bir Sürü Avatar Geliyor :D

Kaynak 910 °??

Bu Sitedeki Avatarlara Tıklayın Yeni Gelecek Şeylere Hepsi Yarın Geliyor Yarına Kadar Kapalı Olma İhtimali Var Oyunun

Bende İnceledim :D Güzell Gzz Csro Team :D Yeni dressler geliyor :D Metin 2 deki gibi Globalden İtemin Özelliklerini Felan Gösterme Geliyor

Ayrıca Yeni Görevler geliyor

Son düzenleme:
AOHAOHAO bissürü update gleiyor

İsroya gelen yaz hayalet eventi 1
globalden item satma2
bütün dressler ( türk dressi dahil)
Guildden oyuncunun nerde oldugunu görmek

Daha birsürü şeeeeeeeeey

Hahahahahaha Artık Uniqe Bulduklarında Söylemesse Nerde Olduguna Bakabilecez :D

----------

1.165-1.169 Pacth ı 1.9 Kb de İndiriyor Kaç Bin Kişi İndiriyor acaba :D

37KB ile indiriyor şu arabian drees ve şapkası ucuz olursa alabilirm malum bayram harçlığı :D

vlacdius hacı ben oyundan 101 cinli :D bana pm ile msn göndeeer :D

Geri