• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Check/Closed Gibi Sohbetler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam arkadaşlar ,

biliyorsunuz isrodan gına geldi ^^ ben bu csroya başlamak istiyorum.. Bi kaç sorum olucak ..? :

1-) Server her zaman boş mu ? Tek tıkta girebiliyormuyuz ?

2-) Lag var mı ?

3-) Eğer oynamaya başlarsam Maxoloji tarafından kurulan bir guildiniz veya bi grubunuz var mı?

4-) Bi de ücretsiz bot kullanabiliyormuyuz acaba?

Teşekkürler =)

1: Tek tık o konuda rahat ol.

2: Div 2 de lag yok, Div1'e gelirsek. QQdaili diye bir program var. Eğer onu açmadan girersen oyuna oyunda 1 saniye kalamazsın.

3 : daha çok Türklerin olduğu yerlerde var. Zaten forumu takip edersen bulursun konuları açıyorlar.

4:Butterfly Wizard var sağlam çalışan ücretsiz.

Mbot var paralı aylık 25 lira.

Ücretsizin tek eksiği gidip nevaleleri alıp geri kasmaya gitmemesi.

Reyiz rahat ol 2x tir. Ayının exp bile 2x oldu, sp mi olmayacak...

Valla ben farm yapamıyorum herzaman free ong bulunmuyor mecbur exp kasıyorum... İleriki lvllerde sp ticket falan alsam kendim botla farm yapabilirmiyim???

Geri