• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

(CSRO) Chinese Silkroad Online'de bizlere veda ediyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SGA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SGA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
6
Evet arkadaşlar her güzel şeyin bir sonu vardır, bir resmi Silkroad sürümü daha aramızdan ayrılıyor Çin Silkroad Onlinesi kapanıyor.
İlk ThaılandSRO, sonra RSRO yani Rus Silkroadı , ve şimdi CSRO yani Çin Silkroadida kapanıyor.
Yarım yıl önce CSRO sürümü SRO-R'e dönüşmüştü ve daha birkaç ay önce 125 lvl sınırını eklemişlerdi oyuna.
CSRO ve Vietnam Sİlkroad Online dünyanın en çok oynanan iki silkroad sürümüydü ve bot bile yoktu.
CSRO Silkroad Tarihindeki açılmış olan ilk resmi yabancı sürümdür ve taa 2005 yılından beri hizmet vermeyi sürdürüyordu, kapanmasını görmek
helede benim gibi bu oyunu uzun süre oynamışlar için gerçekten çok üzücü.
Oyunun kapanmasının sebebi JOYMAX'la olan sözleşmelerinin sona ermesidir ve JOYMAX'in sözleşmeyi yenilemek istememesi.

Karakterlerimiz ne olacak?
CSRO'daki karakterlerinizle yeni çıkacak olan Silkroad Kingdoms 2 isimli Silkroad Online'nin ikinci sürümü olan oyunda oynayabileceksiniz.
Silkroad Kingdoms 2 çok farklı bir oyun, silahlar farklı, haritalar farklı herşeyiyle çok farklı ve max lvl sınırıda 60 fakat buna rağmen
eski charlar yeni oyunla uyumlu hale getirilebilecekmiş ve siz eski karakterinizle oynamaya devam edebilecekmişsiniz.
kaynak: http://aaspot.net/forum/showthread.php?13477-(CSRO)-Chinese-Silkroad-Online-de-bizlere-veda-ediyor

cok guzel anilarimiz oldu bu oyunda hatirlarsaniz bi ara sitede birsuru uye oynuyodu :(

dün gece kapandı :)

----------

Silkraod kingdoms 2sadece logo ve alan adı olarak jaymax ın yabancı bir oyun geliştiricisine sattığı olgular
ap ayrı bir konu csro kapandı diyemem yeniden doğdu ;) hatta oyuna girip gezdim ss lerde var fakat..... veremem :0

bence artik sitedeki bolumede gerek yok cok guzeldi ya gercekten cok guzel gunlerim oldu orda sanki cok buyuk bitisin birseyimis gibi cok uzuldum bu habere

Geri