• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSro] Flag Ship Bot [Geniş Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Burda 2. Sekmeye basıyoruz ve bizden istenilenleri yapıyoruz.

65499677copy.jpg

Burdaki işlemler doğru ise aşadaki gibi bir hata almalısınız.

31390724copy.jpg

Hatayı aldıktan sonra tamama basın.Bu işlemden sonra aşağıdaki pencerenin gelmesi gerekir.

59466571copy.jpg

Bu işlemler bittikten sonra 2. Resimdeki Ayarları yapıp oyuna giriyoruz.Yani Clienti ve Divisyonu Seçip "Oyuna Gir" 'e basıyoruz.

Tamam ben de buraya kadar tamam ama hani o hata alma yeri war yha o hata gelıyor fakat ondan sonraki kısm gelmıoo

Arkadaslar bişi sorucam benim FlagShipim Var Ama Bu konuda Kararsızım Sadece 1 char için Mi Gecerli yoksa Sadece Üyelik İçinmi ? CevapLarınıZı BekliYorm Teşekkür Ederm güzel bi Konu

----------

Kardsm FlagShip Bot 1 Charda Mı Gecerli Yoksa Üyelikte mi ?

Bildiğim kadarı ile sadece 1 char için geçerliydi.Çünkü bazı + özellikler olduğu için başka charda kullanılmamasını önlemek için böyle bişey yapılmıştı...

Geri