• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSRO] Silk Yükleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
[BILGI]CSRO Silk Satış Sayfamız ve Fiyatlarımız : www.maxigamerz.com/k/56-csro-cin-silkroad.html[/BILGI]

CSRO Puan Yükleme

www.passport.srocn.com/accountappend.asp

--> Yukardaki adrese tıklayın açılan sayfada kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın

2njjz410.jpg

--> Aşadağıdaki resimde gösterilen yere tıklayın

w8qlcm10.jpg

--> Sonra gelen sayfadan aşağıdakine tıklayın

2elz6n10.jpg

--> Aşağıdaki boşlukları doğru bir şekilde doldurun

ilk 1. ve 2. kutuya oyun id nizi gireceksiniz 3. kutuya bizden aldığınız kart numarasını 4. kutuya ise yine bizden aldığınız kart pinini gireceksiniz ve doğrulama kodunuda doğru bir şekilde girdikten sonra alttaki solda bulunan butona tıklayacaksınız.

2i7w8j10.jpg

--> Soldaki butona tıkladıktan sonra hesabınıza yüklenen puanları göreceksiniz, başka epin kodunuz varsa yine aynı şekilde yükleyeceksiniz.

Puanları Silke Çevirme

--> E-pinleri yüklediğinizde direk silk olarak gelmiyor puan olarak geliyor bunu silke çevirmeniz gerekiyor bunun için aşağıdaki adımları izleyin.

- Bu sayfaya giriş yapın : www.passport.srocn.com/Index.asp

Eğer giriş yapmadıysanız giriş yapın ve alttaki resimde gösterilen yere tıklayın.

972v4x10.jpg

--> Aşağıdakileri dikkatlice yapın yanlış birşey yaparsanız puanlarınız boşa gider.

Serverinizi mutlaka doğru seçtiğinizden emin olun

1 Silk = 10 Puan

Aşağıdaki resimde üst solda bulunan kutuya silk miktarını sağ üst kutuya ise çevireceğiniz puan miktarını yazacaksınız. Alttaki daire içine alınan alandan ise serverinizi seçeceksiniz.

Herşeyi doğruca yazıp seçtikten sonda sayfanın alt sol tarafında bulunan butona tıklayacaksınız.

skvm7510.jpg

--> Bu gelen sayfada bilgilerimizi doğrulamamızı istiyor yine sayfanın sol alt tarafında bulunan butona tıklayıp devam edeceğiz.

2tbh410.jpg

--> ve silkimiz yüklendi... Oyundan silkinizi görebilirsiniz. Eğer oyundayken silk yüklediyseniz silkin görünmesi için return çekmeniz gerekiyor.

Server İsimleri Çince > İngilizce

Division 1

Division 2

Eline sağlık güzel çalışma olmuş,serverı doğru seçmek gerçekten önemli benim silkim boşa gidiyordu nerdeyse :)

özel mesajdan görüştük satışları açabilmek için bayilik bulmaya çalışıyoruz. :'(

Birde hangi bölümler icin neyi secmemiz lazim onlarida yazsan süper olur

puanları silke çevirirken benim bolumun yeri division2 orada server secme yrinde yanlıslık yaparsak silk gelmezmi??

Serveri yanlış seçerseniz silkiniz boşa gider.

server seçme işi sakat! onları daha net bi şekilde anlatamassanız müşteri param boşuna gidicek diye silk çekmez şahsen ben paradise vip serverindeyim hangi yazıyı seçiceğimi anlamadım!

orda server seçtiğimiz yerde 1 kere tıklanıyo 3 server birden 3 serverde char warsa üçünede eşit silk gider mi tek silk alışta ??

Geri