• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSRO] Silk Yükleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya arkadaşlar ya ben servurum hangisi bulamıyom
benmi serverun ingilizce ismi ne ??
benim servurun ortasında büyük 1 tane B var

hangi server olduğunu bilen var mı?

Royal server hangisi oluyor ve yuklediğimiz serverda 1 den fazla char varsa hangisine nasl yukletecez

beyler bu epin isro icin aldigimizla uyumlumu acaba ???

Sanmıyorum.

Royal server hangisi oluyor ve yuklediğimiz serverda 1 den fazla char varsa hangisine nasl yukletecez

Silki chara değil accounta yklüyoruz.Yani kafanız karışmasın siz silki yükleyin,silk acc içindeki bütün karakterlerde gözükür.Hangisini oynuyorsanız harcamanızı o karakterden yaparsınız.

catsix.jpg

Arkadaşlar Ben Yukardaki Serverde Oynuyorum Acaba İngilizcesi Ney Yada Hangsine Tıklamalıyım ?

120 Silk Boşa Gitti

Arkadaşlar dün 120 silk almıştım eski £no serverindeydim dün yüklerken yanlış servere yüklemişim silk boşa gitti galiba.
bu yeni serverler hakkında güzel bir konu yokmudur. bugün bir daha alacağım bunu bari yabana gidermeyeyim...

CSRO Genel bölümünde birleşen serverlerin yeni isimleri mevcut.Çince isimleride var ordan bak, yüklerkende o swyi seç...

Ben 60 silk aldım ama ilk kullanımımda hata verdi "充值失败!很报歉!你输入的充值卡号已被使用。无法继续充值,谢谢" yani önceden kullanılmış ??? İlk defa silk almıştım tüm hevesimin içine edildi... :( Yardım Mümkünmü şimdi buna yaaaaa
---
Neyse diyorum. Hayır vardır belki bu işte.. Gariptir paranın gittiğine hiç üzülmedim. normalde deliririm..

Son düzenleme:
Pinlerin olduğu bölümde ID Name oyuna girerken kullandığımız kullanıcı adı değilmi? ( İyice emin olmak istiyorum )

Bunları yaparken Firefox yerine IExplorer kullanırsanız daha düzgün sonuçlar alırsınız.

Geri