• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Darısı Başınıza...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
PC bakımdan döndü, kadrolu çalışan kovuldu, birazda şans ile 15-1 ranked serisi yakaladım. Bu da son 10 win. Darısı başınıza:shm:

15 Mayıs <3

21l8kg4.png

5yt7cm.png

8 Temmuz <3

10naxs8.png

2mnnd4x.png

Son düzenleme:
PC bakımdan döndü, kadrolu çalışan kovuldu, birazda şans ile 15-1 ranked serisi yakaladım. Bu da son 10 win. Darısı başınıza:shm:

21l8kg4.png

5yt7cm.png

Sen o netle plat çıkamassın diyen arkadaşa sesleniyorum burdan:fky:

Hadi Hayırlısı TheMirageyede kapak olmuştur :D

Bilemiyorum artik, konuya gelir miii yoksa gelmez miii yada gorurde yorum mu atmaaaaz orasi ona kalmis :fky::fky:

Bilemiyorum artik, konuya gelir miii yoksa gelmez miii yada gorurde yorum mu atmaaaaz orasi ona kalmis :fky::fky:
şimdi geldim ve yorum atmaktan niye çekineyim bende geri geliyor 8 serilik ranked winn yapıyorum AMA sonra 3 troll 2 leaver geliyor dağılıyorum. Farkında isen senin oyunculuğuna laf atmamışım internetine laf atmışım ben orda 6-7 maçlık lost +2 ayrılma(neti koptuğu için:D) da gördüğümü hatırlıyorum ss alaydım keşke :D

şimdi geldim ve yorum atmaktan niye çekineyim bende geri geliyor 8 serilik ranked winn yapıyorum AMA sonra 3 troll 2 leaver geliyor dağılıyorum. Farkında isen senin oyunculuğuna laf atmamışım internetine laf atmışım ben orda 6-7 maçlık lost +2 ayrılma(neti koptuğu için:D) da gördüğümü hatırlıyorum ss alaydım keşke :D

Arkadaslar inanmayin su kiskanca yok oyle birsey :D

Yaa gecen bi nasus oynadi zaten hic sorma. Direk 0-2 basladi. Sonra benim mukkemmel tekniklerim ve planlamam sayesinde aldik maci :D

ben de solo girdiğim zaman ya afk yada feeder gelir garanti top lanede asla lanemi kaybeymedim ama oyunu kaybeden hep ben oldum

Skypesiz duo etkili degil bence zaten. Ama genede ilginc istatistlik. Bende ilk defa oldu bu kadar pespese solo win.

Biz zaten ts deyiz ama solo giriyoruz. en azından ben solo giriyorum takımdaki arkadaşlarla nezaman girsem 1 trollümüz cepte ama tek girince genelde win .

bende hatırlıyorum 15 el üst üste kazanmıştım sonra tam tersi oldu 15 el kaybettim üst üste :(

Geri