• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Darısı Başınıza...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yol yapıyorum ben oradan niye uyandırıyonuz adamı ? :D çok iyi yada çok kötü olduğumuz anlar olabilir tabi geçen duo girmiştik bu arkadaşla evet haklı ward koymama rağmen sağlam 2 gank yedim solo topta ve maçın ilk 2 skorunu verdim :shm: ama midi ezmişti bu arkadaş dolayısıyla oyun oraya kaydı biraz bende soloda tek kurtuluş şansım olan outfarm kalma fırsatını yakaladım :shm: nasusla kasınca tanklayabildim q farm yapabildim vs vs winn geldi dediği gibi :D

8 Temmuz hatırasını ekledım, cok uzun bir süre sonra gene seri yakaladım ama hala Plat değilim... Pfff...

Geri