• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dark Movix Tank İncelemem

ThePunisher*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
46
ZGT1.jpg

Uzun süredir tüm media playerların yorumlarını okudum ve Dark'ın ürünlerinin benim ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünüp Dark üzerine yoğunlaştım.Öncelikle ürünü Hizlial.com teknoloji internet satış sitesinden aldım.

Gelelim ürüne , ürün küçük bir kutu içinde geliyor kutu içerisinde ; cihaz,kumandası,HDMI kablo,composit kablo ve stereo ses için bir kablo bulunuyor.Kutu içeriğinde USB ile PC bağlantısı sağlayacak kablo çıkmıyor.Ancak bu bağlantıyı herhangi bir USB yazıcı kablosu ile yapabiliyorsunuz.

Aldığım ürünün içerisinde hdd yoktu zaten benim isteğim öyle olduğu için aldım içerisinde hdd bulunan modelleride var , elimde 500 gb wd olduğu için sorun yoktu..

Yeni evlendiğim ve evimde int. olmadığından ailemin evindeki internetten indirdiğim filmleri taşınabilir wd hdd ' me atıp kendi evimde media playera takıp rahatlıkla izleyebiliyorum 1080p 26 gb filmde sn bile takılmadan rahatça oynatabiliyor,1 frame bile atlama yapmadan rahatça oynattı.Hiçbir şekilde ses çıkartmıyor , bu konuda kesinlikle sıkıntınız olmasın..

Eve geçtiğimde HDMI ile direk TV'ye bağlatım.İlk iş ayarlar menüsüne girmek oldu.NTSC,PAL den 1080p ye kadar tüm ekran formatları var.Eğer televizyona ilk bağladığınızda görüntü gelmiyorsa telaş yapmayın.Kumandadan SCREEN tuşuna 5 kere basın görüntü gelecektir.Daha sonra ekranınızın desteklediği maximum formata ayarlayabilirsiniz.En önemli noktalardan biri ve beni uğraştıran konu 5.1 ses alamamaktı optikten.Bunun için de yine ayarlardan PCI ile biten ses ayarını RAW olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Bu arada kumanda çok rahat tuşların diziliş şekillleri bile mükemmel oldukça rahat ediyorsunuz

Altyazı ve seslendirme konusunda bir sorun yaşamadım.Sadece başta bahsettiğim gibi 5.1 ses almak için ayar yapmak gerekti.

Kısacası + ve -

+' ları ;

*Ürün 42 gb dosyalı filmde dts formatlı ve altyazılı olarak hiçbir takılma yapmadan oynatıyor

*Kumandası çok rahat hiç zorlanma yaşamıyorsunuz

*Alt yazı boyutlarını ve rengini ayarlayabiliyorsunuz

*Pc taktığınızda güncelleme varsa soruyor

*Seslendirme mükemmel

-' leri ;

*Kutudan ayrıyetten usb kablo çıkmıyor

*Kumandanın yan köşelerden algılamada etkisiz kalması.

Bu kadar inceleme alacaklara inşallah yardımcı olur..

Saygılar..

Geri