• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Deepblue # Röportaj # 24.03.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : - Ümit Dursun

Doğum Tarihi : - 25.05.1987

Yaşadığı Şehir : - Ankara

Memleket : - Ankara

Meslek : -

Tuttuğu Takım : - Galatasaray

Burcu : - İkizler

Hobileriniz : - Sinema, Müzik, Seyehat...

Fobileriniz : - Yükseklik ve Yılanlar.

Forumdaki İlk Nick'i : - Evanescence

Silkroad İle Tanışması : - 2005 veya 2006 senesinde tanıdığım cafeci bir arkadaş vardı, onu sro oynarken görmüştüm, yaşı benden baya büyük... Abi bu ne saçma bir oyun nasıl oynuyorsun demiştim başta... Ama hergün onun iştahla oynadığını görünce ister istemez denemek istemiştim ve herşey böyle başlamıştı :)

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : - Bu soruya site kurucusu olarak kullanmak değil de siteyi hangi amaçla kurduğumu söylemek daha doğru olacaktır. Siteyi ilk kurduğumuzda tek amacımız Türkiyedeki Silkroad oyuncularına kendi bilgi birikimlerimizi aktarıp elimizden geldiğince hiç bir karşılık beklemeden yardımcı olmaktı. Zaman içerisinde sitemizi geliştirdik, şuan sadece Silkroad Oyuncularına değil birçok oyun hakkında üyelerimize yardımcı oluyoruz ve bundan dolayı tarif edilemez bir huzur buluyoruz :)

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : - En sevdiğim renk olan maviyi karekteristik bir özelliğim olan duygusallıkla birleştirip bu nicki buldum. Mavi aynı zamanda hüznü temsil etmektedir. Deepblue ise benim için "derin duygular, derin hüzün" gibi anlamlara gelmektedir.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : - Küfür, terbiyesizlik ve ukalalık.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : - Sporla uğraşmıyorum maalesef ama çok pis futbol izlerim :D

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : - Dürüst olmak gerekirse ki çoğu kişi bu soruya genelde "hiç bir ünlünün hayatını yaşamak istemezdim, kendim olmaktan mutluyum" gibi dürüst olduğunu düşünmediğim cevaplar veriyor. Herhangi ünlü bir futbolsunun veya Şakrıcının hayatını yaşamak isterdim. Çünkü herkes tarafından tanınmak ve sevilmek çok güzel bir duygu olsa gerek.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : - Yerine ve ruh halime göre her türlü müziği dinlerim. Winampta kendime bir şarkı listesi yaptım içerisinde İlahilerden tutun da, Yabancı rock müziğe, türkçe arabeske, türkçe pop, yabancı pop, yabancı metal, senfonik rock, Trance'a kadar her türlü şarkıyı bulmak mümkün. Bazen slow bir ilahinin ardından hemen gümbür gümbür bir rock şarkısı geliyor ve kardeşim abi sen manyak mısın diyor bana :D

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : - Seyehat etmeyi çok severim, herkese de tavsiye ederim. Yeni yerler gezip görmek insanın ufkunu inanılmaz derecede genişletiyor adeta yaşamanın tadına varıyorsunuz. Şimdilik pek fazla yer gezemedim.... Sadece Çin ve Kuzey Kıbrıs'a seyehat edebildim. Ama ilerde fırsat bulursam gezmek istediğim bir çok yer var.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : - Hmmm... aslında öyle gitmek için can attığım bir yer yok ama yine de Güney Kore'ye gitmeyi istemek ilk sıralarda yer alıyor benim için.

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Terk-i Diyar : - Bu adamı tarif edemem ben, çok acayip birisi sağı solu pek belli olmuyor :D Birgün beni de banlayacak diye korkuyorum... İşin şakası bir yana kendisini öz abimden daha fazla sever ve sayarım, biliyorum ki o da beni öz kardeşi gibi sever ve sayar. Bunun sebebi ise dışardan ne kadar asabi gözüksede aslında çok cana yakın ve samimi biri olması. Onun huyunu biliyorum ben en sinirli anında bile tek kelime ile bütün sinirini alaşağı edebiliyorum :)) Huyuna giderseniz aslında dışardan göründüğü kadar katı olmadığını ve ona haksızlık ettiğinizi anlarsınız.

BlackStyle : - Bu başlı başına bir arıza ve başımın belası, sie git desemde gitmiyor :) Bu huyunu çok seviyorum. Öyle hemen alınan kırılan küsen kişilerden hiç hazzetmem. Hakan ise bu konuda adamın dibi, ne derseniz diyin saygısından ve efendiliğinden birşey kaybetmiyor ve sizi hiç bir zaman yüzüstü bırakıp gitmiyor. Lafta değil gerçek söylüyorum inanın kendisini öz kardeşim gibi seviyorum.

Ruthless : - Karaca da yine kardeşim gibi sevdiğim ve saydığım birisi. Onun da yeri çok ayrı bende. Maxigame'de aileden olarak gördüğüm sayılı kişiler arasında benim için. O da Kahraman gibi biraz asabidir ama huyuna suyuna gidince şeker gibi bir insandır. Ayrıca çok yardımsever ve çalışkandır.

TheBright : - Barış kardeşim hem bu forum için hemde android forumumuz için vazgeçilmez demirbaşlardan birisidir. Kendisinde gerçekten doğuştan gelen bir yöneticilik ruhu var. Disilipline olayları kontrolüne ve yorumlarına bayılıyorum. Eğer aramızdan ayrılırsa en çok üzüleceğim kişilerden birisidir umarım öyle birşey olmaz.

KaRa : - Bu elemanı tarif edecek laf bulamıyorum, hem çok saygılı hem çok efendi, hem sorumluluk sahibi ama aynı zamanda saygısızlık etmediği halde beni delirtebilen birisi. Fakat kendisine hiç bir zaman gerçek anlamda kızmam ve biliyorum ki ben ona ne dersem diyim o da bana kızmaz, o nedenle kendisini çok severim ve yine kardeşim olarak görürüm. Adamın dibisin dibi :D

-Comandante : - ve gelelim Melik'e... Kendisini uzun yılardır tanıyorum ve gerçekten değer verdiğim nadir kişiler arasındadır. Kendisinde tarif edemediğim bir bilgelik var. Her zaman her yerde ne yaptığını bilen, sorunlara anında çözümler üretebilen pratik bir zekaya sahip.

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : - Az çok yemek yapmayı beceririm ama yemek yapmayı hiç sevmem... Sebebi ise saatlerce uğraşır zaman harcarsınız sonra oturur 10 dk içerisinde o bütün emeğiniz silip süpürür yokedersiniz :D her ne kadar lezzetli olup karnımı doyursada sanki emeğimin karşılığını alamamışım gibi hissediyorum :))

En sevdiğiniz renk ? : - Mavi

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : - Eskiden en sevdiğim şarkı diyebileceğim bazı şarkılar vardı ama şuan özellikle şu şarkıyı çok seviyorum diyemem, yok öyle bir şarkı. Bana göre her şarkının ayrı bir anlam ve önemi vardır.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : - Daha önceki ankette de cevaplamıştım bu soruyu yeniden cevaplamak tuhaf geliyor ama görmeyenler için yeniden yazalım bakalım... 2010 senesinde internet üzerinde çinli bir kız ile tanışmıştım ve uzun süre görüşmüştük. Zaman içerisinde arkadaşlık ile başlayan ilişkimiz aşka dönüşmüştü ve evlilik planları yapmaya başlamıştık. Ancak farklı kültürlere ait olmamız ister istemez aramızda zaman zaman bazı sorunlara yol açıyordu. Ailesi ve arkadaşları ilişkimiz hakkında olumlu düşünmüyorlardı çünkü benim samimiyetime inanmıyorlardı, ve onları inandırmak için de Çin'e gitmem ve samimi olduğumu göstermem gerekiyordu. Kolları sıvadım ve Çin'e gittim... herkese hakkımda yanıldıklarını ıspatladım. Orada çok güzel zaman geçirdim ve aramızdkai ilişki çok daha güçlü bir hale gelmişti.

Orada 2 hafta kalmıştım ve ardından işlerim ile ilgilenmek için eve dönmek zorunda kalmıştım. Yaklaşık 6-7 ay daha internet üzerinden görüşmeye devam ettik ve bir gün açıklamak istemediğim bir sebepten dolayı ciddin anlamda bir tartışma çıkmıştı aramızda. Öyle sinirlenmiştim ki herşeyi bitirmeyi dahi göze almıştım ve bunu ona da söylemiştim. O da tekrar Çin'e gitmemi ve onunla yüzyüze görüşüp sorunumuzu çözmemizi önermişti ancak ben biraz inatçı biriyimdir, Çin'e gelsemde hiç birşey değişmeyecek ama yine de seni son defa görmek için geleceğim ve ayrılacağız diyip Çin'e tekrardan gitmiştim.

Sonrasında ne olduysa bu kararımdan vazgeçtim ve ne benim ailemin ne de onun ailesinin haberi olmadan Çin'de bir anda evlendik. Bu ikimizin de daha önce hiç düşünmediği ve aniden gelişen bir durumdu. Sanırım bu hayatımın en büyük çılgınlığıydı.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - Onun yanında olsunda neresi olursa olsun farketmez.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : - Annem.

Hayvan besliyor musunuz ? : - Hayır maalesef. Hayvan beslemek büyük sorumluluk gerektirir ve bununla başedebileceğimi sanmıyorum çünkü buna zamanım yok. Bakamayacağım bir hayvanı alıpta eziyet çektirmekte istemem.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : - Dürüst, terbiyeli, saygılı ve Sadık.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : - Forumdaki eski PS masterimiz Abidin beni Manga'nın solisti Ferman Akgül'e benzetiyor. Sanırım biraz haklılık payı var :)

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : - Kişiden kişiye göre değişir. Benim için aşkın affedemeyeceği bazı şeyler vardır ama kimisi için aşk herşeyi affeder.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : - Herşey hakkında plan yaparım ama gelecek hakkında plan yapmam. Çünkü kaderimizin bize ne getireceği hiç belli olmuyor, hayal kırıklığına uğramamk için gelek hakkında çok fazla plşan yapmamak en iyisidir.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : - Herkesle iyi anlaşabilen yumuşak başlı biriyimdir. Çevremdeki herkes tarafından sevilir, sayılır ve takdir edilirim. Genelde çok fazla konuşan birisi değilim, konuşmaktan ziyate her zaman için karşımdakini dinlemeyi tercih ederim sadece gerekli yerlerde kısa ve öz konuşurum.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : - Hayır yok.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : - Kötü şeyler düşünüyorum, 230k üye ne halt yediğimizi a dan z ye öğrenmiş oluyor :D Şaka bir yana forumumuz da aktif olarak takılan ve Maxigame'i aile olarak benimseyen üyelerimizin ve kardeşlerimizin bizi daha yakından tanıma fırsatı sunan bu sistemin oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu şekilde aramızdaki bağlar güçleniyor ve samimiyetimiz artıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Keyifli olmuş :D

Bi benle röpörtaj yapılmadı :( :D

O.o ümit abi evlenmişmi

Son düzenleme:
Yeni sistemde başlamış oldu böylelikle.Hayırlı uğurlu olsuun.

Çok pis futbol izlerim tabiri çok pis hoşuma gitti niyese :D :D

Ümit abi benim söylediğime daha çok benziyordun , her ne kadar kimse benzetmesede :)

Bu benzerliği elbet kanıtlayacagım merak etmeyin :)

Terk-i Diyar : - Bu adamı tarif edemem ben, çok acayip birisi sağı solu pek belli olmuyor :D Birgün beni de banlayacak diye korkuyorum... İşin şakası bir yana kendisini öz abimden daha fazla sever ve sayarım, biliyorum ki o da beni öz kardeşi gibi sever ve sayar. Bunun sebebi ise dışardan ne kadar asabi gözüksede aslında çok cana yakın ve samimi biri olması. Onun huyunu biliyorum ben en sinirli anında bile tek kelime ile bütün sinirini alaşağı edebiliyorum :)) Huyuna giderseniz aslında dışardan göründüğü kadar katı olmadığını ve ona haksızlık ettiğinizi anlarsınız.

Adam malını tanıyorr :D

Ümit 'e ban atamazsın.Panelde ufak bir müdalehe yap ''aklını alırım senin'' yazısı çıkyor :D

Senden ötürü :D sana karşı önlem aldım, yoksa çoktan banı yemiştim :D
:D Deme yavv
Ben 2 şeye ban atarım.
1.Reklam yapanlara. Çok hızlı yakalarım aynı hızla ban atarım.
2.Beni delirtenlere.Çok hızlı deliririm aynı hızla ban atarım :D
Vallaha başka türlü ban atmam.

Yeni sistemde değişiklik nedir? Birde soruları kırmızı renkle yazarsınız veya başka tonda daha göze hoş gelsin

Evet bir mod arkadaş denemişti sonrasını konu olarak açmıştı hatırlıyorum :D

Bir mod arkadaş değil , ben denemiştim konu açmıştım :grin

BlackStyle : - Bu başlı başına bir arıza ve başımın belası, sie git desemde gitmiyor :) Bu huyunu çok seviyorum. Öyle hemen alınan kırılan küsen kişilerden hiç hazzetmem. Hakan ise bu konuda adamın dibi, ne derseniz diyin saygısından ve efendiliğinden birşey kaybetmiyor ve sizi hiç bir zaman yüzüstü bırakıp gitmiyor. Lafta değil gerçek söylüyorum inanın kendisini öz kardeşim gibi seviyorum.

3.cü cümlesini sürekli ona karşı yaparım ama öz abim gibi sevdiğimden hiçbir zaman ona selam vermeden geçemem, onsuz iş yapamam. Aynı duygular benim içinde geçerli ümit abi. Sevdiğim, saydığım , değer verdiğim kişiler arasındasın. Sanal ile iş bitmiyor bu real de de böyle. Yani düğünümde şahidim sen olacaksın gibi birşey bu , nasıl bağladıysam :fky:

Geri