• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Değişik arkaplan yapımı(gayet şık)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
esdhv872.png

Hehe basıt ama cok güzel. :)

Çok Saolasın İlk Baştaki Şu Mavi Olan Çalışmayı Kullanabilirmiyim Özel Mesaj İle Cevap Atarsan Gif Şeklinde??

Yaa konu çok güzel ve yaarlı ama mesela ben photoshopa daha yeniyim.ve butonların nerede olduğunu ne işe yaradığını bilmiyorum.ve siz böyle terimli konuştukça benim kafam karışıyor.butonların yerlerini resimlerde gösterirseniz çok iyi olur... sırf bu yüzden yapamadım..

Konu Güncel...

Yeni Başlayan Arkadaşlar İçin Konuya Daha Ayrıntılı 3-5 Resim Eklenmiştir. :'(

not: Anlamadığınız veya yapamadığınız yerleri sorun. Eğer yapıyorsanız çalışmanızı lütfen paylaşın..

paylşım çok güzelde nedense bnim yaptığım resimlerde istediğim snucu alamıyorm senn yaptığın diğer bi kar arkdaşın yaptıklarına baktım çizgilerde ki renkler falan çok güzel benmkiler öyle değil nednse bi kaç tanesini upload ettim bnm hoşuma gitmiyor çizgileri benmkilerin :pff:

33z7oma.jpg
,

hvw5g0.jpg

eb3584.jpg

TigerJaws adlı arkadaşın yapmış olduğu bir resim onun çizgileri ile benm çizgilerde ki fark bunu nasıl düzelticem bilmiyorum yardımcı olursanız svinirm.
2mfgk94.jpg

Teşekkür ederim.sorunu buldum fırçada hardness yazan yerin % si düşük %100 yapınca daha güzel,en son yaptığımı pek beğenmedim yinede ama sorunun ne olduğunu buldum daha güzelleri için çalışacağım.

262wac0.jpg

güzel yapmışsın ama sadece bunda takılıp kalma derim ben :'( daha değişik şeylerede çalışabilirsin bir sürü ders var bunun için :)

güzel yapmışsın ama sadece bunda takılıp kalma derim ben :'( daha değişik şeylerede çalışabilirsin bir sürü ders var bunun için :)

tabi ki araç modifiye için bir giriş yaptım ama pen tool çok kullanılıyo onu beceremedim :hihi: o yüzden daha basit şeylerle uğraşıyorm daha yeniyim birden o kadar zor şeye kalkışmamak lazım internetten araştırıyorm dersleri.:)

Geri