• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Devamsızlık

Derslerin iyiyse %90 indirir yarım gün en olmazsa sahte rapor çak yapcak bişey yok
Derslerim iyi inş indirirler ama sahte raporda almak istemiyorum ve zaten vermediler.

----------

En iyisi sahte rapor bas
Yukarıdaki cevabın aynısı sanada gelsin.

----------

20 geçer benimde geçen sene 20 gündü karne günü geldiğine 19.5 yapmışlardı. Herkes yapar mı bilmem :D
İnş yaparlar ne diyim ama hiç yapıcaklarını sanmıyorum.

Derslerim iyi inş indirirler ama sahte raporda almak istemiyorum ve zaten vermediler.

----------

Yukarıdaki cevabın aynısı sanada gelsin.

----------

İnş yaparlar ne diyim ama hiç yapıcaklarını sanmıyorum.

Sahte rapordan kastım kendin tarayıcıdan düzeltip yazıcıdan çıkartıcan doktordan almıycan yani :D

okulda sevilen öğrenciysen,notların felan iyiyse yaparlar.
Bütün hocalarla aram iyi ama nedenini anlayamadığım bir nedenden dolayı müdür yardımcısı bana biraz soğuk davranıyor.

----------

Kafa dengiyiz zamanında ne işler yapardım be bir zamanlar dolabımda en az 200 TL para oluyordu. Siz düşünün Artık :D
Beyler boşverin ya sahte rapor basmaktansa sınıfta kalıyım daha iyi:pff:

Bütün hocalarla aram iyi ama nedenini anlayamadığım bir nedenden dolayı müdür yardımcısı bana biraz soğuk davranıyor.

****liktendir arkadaki 2 tane tabak havalarda bişi olmaz :D :D Düzeltirler büyük ihtimalle yani normalde geçen bir öğrenciyi yarın günden bırakmazlar bence. Bu arada ni kaka yemeye 22 gün devamsızlık yapıyon bak bana 19.5 da bırakıyom sınırını bilicen :D :D :D :D :D

****liktendir arkadaki 2 tane tabak havalarda bişi olmaz :D :D Düzeltirler büyük ihtimalle yani normalde geçen bir öğrenciyi yarın günden bırakmazlar bence. Bu arada ni kaka yemeye 22 gün devamsızlık yapıyon bak bana 19.5 da bırakıyom sınırını bilicen :D :D :D :D :D
Neyse, yarın her şey belli olucak inş geçerim.

----------

soru sordun cevabını verdim gülücüktemi koymuyalım :D
Bak hâlâ gülüyo:cf:

Eski rapor örneklerinin üzerinde oynama yapıp basıcan.Bak şimdi gidiyosun doktoruna şu şu tarihte raporum vardı dicen onlarda tüm kayıt var zaten aynısını isticeksin gerçek raporun eski raporlarından birinin.Sonra tarayıcıdan taratıyosun.Tarihi değiştir tamam bitti. :D
Neyse boşver ya, kalsın istemiyorum sahte rapor felan.

20.00 tam gün olunca kalıyorsun diye biliyorum eğer yanlış bilmiyorsam.

bizim zamanımızda

özürsüz devamsızlık; 19.5 (20 kalır)
özürlü devamsızzlık: 24.5 (25 kalır)

sonuç olarak kalıyorsun gibi. git aileni çağır müdüre yalvar bir şey yap

Geri