• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dikkat buraya bakmanız lazım.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
arkadaşlar yaşınız 18 olduysa yada üstüyse ve okul okumuyorsanız boş boş duruyorsunuz ya da en azından 1 ay bile boş kaldıysanız devlet sizi direk zorunlu sağlık sigortası yapıyor ve bunuda haber vermiyor güzel bi para biriktimi size kağıt gönderiyorlar paşa paşa ödemek zorunda kalıyorsunuz çok düşünceliler ya bide kağıt yolluyorlar canlarım benim <3 ziraat bankası genel sağlık sigortası sorgulaması yapabilirsiniz ama bu saatlerde açık olmayabilir faize binmeden borcunuzu ödemenizi öneririm.

borç öğrenme : googleye sgk sanal pos ödemeleri yazıyorsunuz ziraate giriyorsunuz ordan tc kimlik no yazıp sorgulama tipini gss prim -13 yapıyorsunuz inşallah sizede kabarık bişeyler çıkmaz :D

https://sgk.ziraatbank.com.tr/

Son düzenleme:
babam emekli olduğu halde çalışması gerekti bi kaç ödeme için , srıf bunu bildirmediği için emekli maaşının yarısı gidiyor zaten şartlar zor bu şeferde emekli maaşı kesiliyor şaka gibi

Biraz daha noktalamaya dikkat ederek, tane tane, sakin bir şekilde anlatır mısınız olayı !?

Biraz daha noktalamaya dikkat ederek, tane tane, sakin bir şekilde anlatır mısınız olayı !?
şimdi kardeş yaşın 18 olduğu anda herhangi bir okul okumuyorsan ve ssklı bir işte çalışmıyorsun devlet ana seni direk sigortalı yapıyor ve bundan haberin olmuyor güzel bi para birikince hani sana böyle evlat acısı gibi koyacak gibi olunca sana postayla yolluyorlar devlete şu kadar borcunuz var diye :D

----------

babam emekli olduğu halde çalışması gerekti bi kaç ödeme için , srıf bunu bildirmediği için emekli maaşının yarısı gidiyor zaten şartlar zor bu şeferde emekli maaşı kesiliyor şaka gibi
zaten memurları yüksek tutuyorlar kimsenin halkını düşündüğü felan yok

şimdi kardeş yaşın 18 olduğu anda herhangi bir okul okumuyorsan ve ssklı bir işte çalışmıyorsun devlet ana seni direk sigortalı yapıyor ve bundan haberin olmuyor güzel bi para birikince hani sana böyle evlat acısı gibi koyacak gibi olunca sana postayla yolluyorlar devlete şu kadar borcunuz var diye :D

----------

zaten memurları yüksek tutuyorlar kimsenin halkını düşündüğü felan yok
Çalışmadan nasıl yaşayacaksın? :D Yaptıkları belki doğru değil ama bence sizin bir işte çalışmayıp evde yatmanızı önlemek amaçlı olabilir.

Çalışmadan nasıl yaşayacaksın? :D Yaptıkları belki doğru değil ama bence sizin bir işte çalışmayıp evde yatmanızı önlemek amaçlı olabilir.
ulan tamam ben çalışıyorumda devlete ne oluyor her yaptığımdan para alıyor hala savunuyorsun seni gidi fetocu :D tabi sınav sorularını alana kadar savunucan dime la :D geçen maaş aldım 400 lira vergi kesintisi bu nedir lo ? :D bizim kuzular hala orda burda yol yaptı diyorlar :D

ulan tamam ben çalışıyorumda devlete ne oluyor her yaptığımdan para alıyor hala savunuyorsun seni gidi fetocu :D tabi sınav sorularını alana kadar savunucan dime la :D geçen maaş aldım 400 lira vergi kesintisi bu nedir lo ? :D bizim kuzular hala orda burda yol yaptı diyorlar :D
Ula noob herif ben orda iyi mi yapıyorlar diyorum sen neden çalışmıyosun diyorum

Adam gibi iş versinlerde halkta çalışsın.Dilencinin eline tutuşturur gibi günde 12 saat çalıştırıp 700 tlyi ellerine tutuştururlarsa çalış demeye hakkı olmaz kimsenin.

Acı ama insan biyerden sonra Spartaküs tekiler gib biri oluyor ben yetim gibi bişeyim bir çok imkanım ve sosyal ayrıcalığım var.

Bu durum beni üzmüyor mu ? yapcak bişey yok yola devam

Eğitimim diğer insanların aksin daha farklı ve ayrıntılı son derece yüksek imkanlar ile yetiştim ve yetişiyorum

gelecek ise parlak görünüyor . İnsan sarrafı gibi birşeyim zor hayar insanı sertleştiriyor daha sağlam yere basıyorsunuz ve dik durmayı daha küçükken öğreniyorsunuz hayat biryerden sonra sizin meşrebiniz oluyor ve 1-0 ilerde başlıyorsunuz :drym:

Acı ama insan biyerden sonra Spartaküs tekiler gib biri oluyor ben yetim gibi bişeyim bir çok imkanım ve sosyal ayrıcalığım var.

Bu durum beni üzmüyor mu ? yapcak bişey yok yola devam

Eğitimim diğer insanların aksin daha farklı ve ayrıntılı son derece yüksek imkanlar ile yetiştim ve yetişiyorum

gelecek ise parlak görünüyor . İnsan sarrafı gibi birşeyim zor hayar insanı sertleştiriyor daha sağlam yere basıyorsunuz ve dik durmayı daha küçükken öğreniyorsunuz hayat biryerden sonra sizin meşrebiniz oluyor ve 1-0 ilerde başlıyorsunuz :drym:
aynen öyle zoru ne kadar erken görürsen o kadar çabuk yükselirsin hayatda

Geri