• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dikkat buraya bakmanız lazım.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ziraat bankasından gss sorgulama yap olmadı en yakın sskya git eğer 18 üstü ve işsizsen para girmiştir sanada :D

----------

arkadaşlar konuyu upladım herkesin bakmasında fayda var şuan yaşınız kaç olursa olsun yinede bi bakın ne yapcakları belli olmaz

kardeşlerim olay şu 2012 ocak ayında başlayan "Genel Sağlık Sigortası" (GSS) denilen birşey çıkartı devlet. Gelir Tespit Testine girmeyen arkadaşlar varsa üzülerek söylemeliyim ki en yüksek prim olayından borçlanıcak haftalarca onunla ugrastım. Bana 1.855 TL borç geldi SGK gidip. Kaymakamlıkta teste girip onun sonucuyla geçmişte çıkan borcu. Diplomayla ve çalıştıgım ayları göz önünde bulundurarak 1000 TL aşağıya indirebildim. Sizde internetten bir kontrol edip borcu gözüken varsa testini yapıp sgk ya yola çıksın.

Gidin bi kaymakamlığa gelir testir yaptırın öğrenciyseniz geliriniz yoksa bildiğim kadarıyla para kesilmiyo ben her ay 38 lira veriyorum sizdende işte alırlarsa en fazla o kadar alırlar sağlık hizmetlerinden faydalanırsınız.geç olmadan yaptırın babalara gelmeyin...

Son düzenleme:
ziraat bankasından gss sorgulama yap olmadı en yakın sskya git eğer 18 üstü ve işsizsen para girmiştir sanada :D

----------

arkadaşlar konuyu upladım herkesin bakmasında fayda var şuan yaşınız kaç olursa olsun yinede bi bakın ne yapcakları belli olmaz

La ne eziksin bir link versene : https://sgk.ziraatbank.com.tr/

Bana da 185 TL geçmiş şu ana kadar hemen ödeyelim birikmeden :D

çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. üniv geçseniz dahi bazen (ki %90) otomatik sizi sigortalı yapıyorlar ve okuyor olduğunuzu sgk öğrenci belgesi + mal beyanı ile bildirmeniz lazım. daha sonra size yeşil kart verip bu dertten kurtarıyorlar. 1.300 tl ceza çıkmıştı bana da. geçmiş dönemden öğrenci belgesi bularak halletmiştim.

Siz sigorta ödememek için ağlıyorsunuz peki ben bağkur ödüyorum ağlasamda naparsam yapayım ödüyorum :angry:

Geri