• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diş Konusu (Önemli)

Tutturmuşsunuz bir ameliyat diye söylemesi kolay en basit ameliyat bile ne kadar acı veriyor insana hele ki diş ameliyatı en basit diş çürüğünü temizleme bile acı veriyorken ameliyat düşünemiyorum bile Annem ameliyat olmuştu dişinden ne kadar ağrı çektiğini gözlerimle gördüm Ameliyat kesinlike en son tercih olmalı.

Tutturmuşsunuz bir ameliyat diye söylemesi kolay en basit ameliyat bile ne kadar acı veriyor insana hele ki diş ameliyatı en basit diş çürüğünü temizleme bile acı veriyorken ameliyat düşünemiyorum bile Annem ameliyat olmuştu dişinden ne kadar ağrı çektiğini gözlerimle gördüm Ameliyat kesinlike en son tercih olmalı.

Ağız ve Diş konusun da fikrim yok fakat ameliyatlar çok acı vermiyor artık tabii kişiden kişiye ve ameliyattan ameliyata değişir bazen ameliyat son tercih olmamalı.

Diş teli takmalısın ve bunu sorun etme 2 sene kadar sürer evet fakat 2 seneye düzelir dişlerin ama tabi sen bilirsin.

Kardeşim özel bi hastaneye git o 2 dişini kessinler, yenisini taksınlar.

Max : 300lira'ya patlar.

Bütün cevaplar için teşekkürler,bir iki güne gidecem bakalım dişciye ne olacak ama diş teli son çarem olacak.

Adam bilimsel açıklama istemiyor zaten sadece tavsiye istiyor napsam diye,istişare etmek ne zaman saçmalık oldu :)
Buradan biri git kestir dese ne olacak, adam belki tel taksa daha iyi olacak ? Kim en iyisini biliyor ? Kimin sözüne biat edip doktora gidecek ? Sağlıkta istişare olur mu ? Kim burada dişler konusunda profesyonel ? Kalp krizi geçirirken konu aç da istişare edelim ambulansı mı arasam yoksa babamı mı arasam diye
;)

Buradan biri git kestir dese ne olacak, adam belki tel taksa daha iyi olacak ? Kim en iyisini biliyor ? Kimin sözüne biat edip doktora gidecek ? Sağlıkta istişare olur mu ? Kim burada dişler konusunda profesyonel ? Kalp krizi geçirirken konu aç da istişare edelim ambulansı mı arasam yoksa babamı mı arasam diye
;)
güzel yorum :)

Geri