• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan resul81tr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
Aslında Kore veya Japon dizi ve filmlerinden hoşlanmazdım ama SECRET GARDEN 'a başlayınca aşık oldum diyebilirim herkese öneriyorum. Bu tarz diziler varsa Önerirseniz sevinirim konusu aşk ama 10 numara bi diziymiş o kadarını söyliyim. İlla kore olmak zorunda degil güzel aşk dizileri varsa türk bile olabilir önerin teşekkürler

Leyla ile Mecnun bitti ama indirip izleyebilirsin ben de izlemedim henüz indirip izleyeceğim istersen beraber başlayalım yoldaş oluruz birbirimize :D

boys over the flowers izleyebilirsin kuzenim çok tavsiye etmişti bana :)

Kardeşim sen ilk dizinde direk damardan girmişsin :) Tahmin edemiyeceğin kadar dizi izledim aklımda kalanlardan kesin izlenmesi gereken dizileri yazayım yavaştan yavaştan bitirirsin artık :)
Bof
Princess hours
49days
You have fallen Me
Coffee Prince
Dream High
Personal Taste
Bridal Mask
Playfull Kiss
You are beatiful
My girl firend is a gumiho
I love to kill
To do beatiful you
City Hunter
Im sorry I love you
Rooftop Prince
Love Rain
Ve ayrıca bu yılın en çok tutulan dizilerinden that winter the wind blows,flower boy next door,Nine time travel var hadi kolay gelsin :)

Kardeşim sen ilk dizinde direk damardan girmişsin :) Tahmin edemiyeceğin kadar dizi izledim aklımda kalanlardan kesin izlenmesi gereken dizileri yazayım yavaştan yavaştan bitirirsin artık :)
Bof
Princess hours
49days
You have fallen Me
Coffee Prince
Dream High
Personal Taste
Bridal Mask
Playfull Kiss
You are beatiful
My girl firend is a gumiho
I love to kill
To do beatiful you
City Hunter
Im sorry I love you
Rooftop Prince
Love Rain
Ve ayrıca bu yılın en çok tutulan dizilerinden that winter the wind blows,flower boy next door,Nine time travel var hadi kolay gelsin :)

bunlar ömür boyu yeter sana :D

oha leyla ile mecnunu harbi izlemediyseniz büyük bi keyif sizi bekliyo bu zamana kadar nasıl izlemezsiniz tuvalet terlikleri duş perdeleri kulpu kırık çaydanlıklar sizi sinirlenince agır küfrederim.

yabancı olarak

shameless
teen wolf
the walking dead
blue mountain state
2 broke girls
suburgatory
how ı met your mother

Son düzenleme:
oha leyla ile mecnunu harbi izlemediyseniz büyük bi keyif sizi bekliyo bu zamana kadar nasıl izlemezsiniz tuvalet terlikleri duş perdeleri kulpu kırık çaydanlıklar sizi sinirlenince agır küfrederim.

İğrenç... Hayatta izlemem :)

Accidentally on Purpose. Hocam herkes bilmez ama 18 Bölüm çok kral bir dizi. Bir günde bitirirsin büyük ihtimal. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 broke girls çok güzel çok fena espirilir yapıyorlar çok ince tam komedi dizisi ayrıca sarışın hatuna hastayım oyy :lve:

Siz bu atışma işini sabah çözmemişmiydiniz ?

Şubat konu açmıştı Caner özel mesaj yazıyordu tatlıya bağlanmadı mı hala :)

yabancı olarak

shameless
teen wolf
the walking dead
blue mountain state
2 broke girls
suburgatory
how ı met your mother

Ekleme yapayım bende ;

1. Supernatural
  2. The Vampire Diaries
  3. Twisted ( Yeni başladı )
  4. Arrow
  5. The Walking Dead

Ne tarz izliyorsun bilmiyorum,bunları görünce ekleme yapayım dedim :)

Ekleme yapayım bende ;

1. Supernatural
  2. The Vampire Diaries
  3. Twisted ( Yeni başladı )
  4. Arrow
  5. The Walking Dead

Ne tarz izliyorsun bilmiyorum,bunları görünce ekleme yapayım dedim :)
the walkingi bende izliyorum unuttum yazmayı :D supernaturalde bi bölüm izledim gerçekten güzel fakat sezon baya olunca hiç başlamıyım dedim :D

Geri