• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan resul81tr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ekleme yapayım bende ;

1. Supernatural
  2. The Vampire Diaries
  3. Twisted ( Yeni başladı )
  4. Arrow
  5. The Walking Dead

Ne tarz izliyorsun bilmiyorum,bunları görünce ekleme yapayım dedim :)

aslında hepsini takip ediyorum yazdıgınız yabancı dizilerin sezon finali yaptı çoğu fakat değişik birşey istiyorum ya böyle beni bağlıcak prison break gibi diziye bi başladım hiç kalkmadan 2 gün izlemişimdir :) öyle birşey arıyorum konusu hiç farketmez

Valla supernatural gerçekten güzel dizi önerilerde görünce tekrar aklıma geldi bende bari 1.bölümden tekrar başlıyıp izliyim :D izlemeyen varsa büyük eksiklik hemen başlaması gerekiyor

Geri