• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dota Nedir,Nasıl Oynanir? Merak Edenler İçeri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ambush
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar.Ben zaten frozen throne oynuyordum dotayı bir kez oynadım çok hoşuma gitti şimdi evimde oynamak istedim.İnternet cafede botlu bölümler vardı şimdilik öyle oynamayı düşünüyorum.6.59d haritasını indirdim fakat açarken world editorda sorun çıkıyor yer yok cinsi bir mesaj alıyorum.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim:)

http://rapidshare.com/files/262968237/WorldEdit__Mytap.rar

Al kardeşim dosyayı indir masaüstüne çıkar ve programı aç sonra Oyunun kurulu olduğu yere git world editor u seç start a bas.Bu kadar.

Umarım yardımcı olur.

File size/version missmatch. galiba olucaktı ama benim versiyon düşük sanırım. 1.07 gibi birşey olması lazım benim bunu 1.20 yapabilmem için warcraft'ın sitesinde gösterilen her dosyayı tek tek indirmem mi gerekiyor?

Geri