• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DreamHack 2013 Yolcusu Belli Oldu.!

Oyuna yabancı olunca konuştuklarınız aynen yabancı bir dilmiş gibi geliyor, hiçbişey anlamadım yazdıklarınızdan :D

Oyuna yabancı olunca konuştuklarınız aynen yabancı bir dilmiş gibi geliyor, hiçbişey anlamadım yazdıklarınızdan :D
LoL tarif edilemez içinde olup anlamak lazım oyunu bıraksam bile(lafın gelişi:D) o turnuvalar o riotların maçları sunuş şekli bunlardan vazgeçmem girerim twitch izlerim denk geldikçe :D
bu arada sunfire ı çok kasıyor oyuncular artık farkettinizmi ? :D

çok zorladı keserim diye kayle oyun başlarında. Zed gölgesiyle 2 skill tutturunca pasifinin de etkisiyle FB yi aldı. Sonrası çorap söküğü gibi geldi inhibitör kulesine kadar yıkmıştı zed :D soloda fab iyiydi o maçta birtek jayce almıştı sanırım evet

​Bildiğim kadarı ile çoğu maçta naru yasaklanmazsa nidalee ile topta supp luk yapacak.

----------

​Abi bende başta öyle diyordum da aslında gayet kolaymış :D

​Bildiğim kadarı ile çoğu maçta naru yasaklanmazsa nidalee ile topta supp luk yapacak.

----------

​Abi bende başta öyle diyordum da aslında gayet kolaymış :D
naru dp nin mid oyuncusudur:( Solo ranked girdiğinde supp falan kalırsa yapıyor onun harici turnuvalarda mid oynar :(

Sadece final maçlarını izlediğim, kulaktan dolma bir bilgi bu söylediğim :)

ayrıca terimleri oyunu bilmekte fayda etmiyor bir yerden sonra;) TTnet gibi birşey var ülkemizde:D (bknz. KaoZ )

La bot gibi çok hızlı yazıyorsun şüphelendim senden akıllı spam bot musun nesin ya :D

Sunfire mag damage eksigi oldugunda alinan bir item. Benim acimdan omen ondan daha islevsel bir tank icin. Dianaya gidebilir ama. Abbys + sunfire iyi olur. Birde takiminda nasus veya renek varsa, ohhh gg. Sadece itemden %30 hp gocer.

La bot gibi çok hızlı yazıyorsun şüphelendim senden akıllı spam bot musun nesin ya :D
hayır gerekli mesajları iletmek istiyorum bazı oyuncularımıza muhtemelen yarın gündüz istenilen yere ulaşacak bu saatlerde uyanık kalamıyor biliyormusun:D
EDİT: Daha uyumamış

zac hep jungleda tercih edilirdi ilk defa top lane gördüm ben ama fab iyi oynadı şimdi oyunda ondan görüp fail solo top zaclar türer :P

birde oyundan kopmalar olmasaydı iyi olurdu.
adını hatırlamıyorum bi takım 4vs5 yenmişti o maç hoşuma gitmişti :)

Son düzenleme:

Hani jungle içnide follofoş etti bütün takımı !? Biraz daha hp'si olsaydı çok rahat penta çıkartırdı onların içinde :D Orda bende hayran kaldım ona helal olsun dedim...
Lux'un ultisinden nasıl kactıgını gördün mü fena bir kacıstı tam ulti bascaktı sıçrayı mükemmel kullandı :)

Dp nin kadro şuan çok gerek bot lane gerek mid gerek top gerçekten iyiler bu arada 1. sayfada dp westten katıldığı turnuvada 3. felan oolmuş Hwa westten katıldığı turnuvada 1. olmuştu :D TTye gelirsek çok olgun bir takım bence yaş olarak istediklerinde çoğu şeyi başarabilirler bu arada ich ve ocelote stream kaçırmam mid oyuncusuyum çoğu kez karşılarına naru geliyor diamond 1 challanger aynı ligdeler galba oceloteyi ezdiğini gördüm jungle yardımı olmadan

Geri